HomeInteresantiKo nedėti į moters rankinę: šie 5 daiktai pritraukia skurdą ir nelaimes

Ko nedėti į moters rankinę: šie 5 daiktai pritraukia skurdą ir nelaimes

Moteriška rankinė – yra ne tik mados aksesuaras, bet ir savotiškas talismanas, galintis pritraukti sėkmę arba, atvirkščiai, ją atstumti.Kiekviena dailiosios lyties atstovė svajoja, kad jos rankinė būtų ne tik stilinga, bet ir pripildyta teigiamos energijos.

Pagal bioenergetiką svarbu ne tik stebėti maišelio išvaizdą, bet ir kontroliuoti jo turinį.Yra daiktų, kurie iš savo šeimininkės gali atimti galią ir sėkmę, todėl geriau jų vengti.Štai kokie daiktai gali pakenkti!

Pirma, piniginėje neturėtų būti kitiems žmonėms priklausančių daiktų.Net jei reikia perduoti kitam asmeniui priklausantį daiktą, jis turėtų būti trumpam įdėtas į rankinę, o paskui greitai atiduotas savininkui.Kitų žmonių daiktų buvimas ilgiau nei parą gali sutrikdyti maišelio energiją ir pritraukti problemų.

Antra, atsikratykite daiktų primenančių neigiamus įvykius iš praeities.Iš piniginės reikėtų pašalinti daiktus, kuriuos padovanojo blogų ketinimų turintys žmonės arba kurie sukelia neigiamas emocijas.

Trečia, senos ir suplyšusios nuotraukos taip pat gali pritraukti nesėkmę, nepriklausomai nuo to, kas jose pavaizduotas.Jei norite nešiotis artimųjų nuotraukas, pakeiskite jas šviežiomis, darytomis ne seniau kaip prieš metus.

Ketvirta, nedelsdami atsikratykite įtrūkusio ar sudužusio veidrodžio.Toks daiktas pritraukia neigiamą energiją ir gali atnešti į jo savininko gyvenimą daug nesėkmių, problemų kelyje ir net nelaimingų atsitikimų.Sudužusį veidrodį reikėtų atsargiai užkasti į žemę.

Penkta, rankinėje nesinešiokite adatų, smeigtukų ir kitų duriančių ar pjaunančių daiktų.Jie gali atbaidyti sėkmę ir laimę.Jei privalote nešiotis adatą ir siūlus, įsidėkite juos į atskirą rankinę.

Laikydamiesi šių paprastų taisyklių ir kontroliuodami savo rankinės turinį, galėsite pripildyti ją teigiamos energijos ir pritraukti sėkmę į savo gyvenimą.Atsikratykite daiktų, kurie atima jėgas ir sėkmę, ir jūsų rankinė taps tikru talismanu, pritraukiančiu sėkmę ir klestėjimą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře