HomeInteresantiKo nevalgyti su grikių koše: prisiminkite šiuos kenksmingus maisto derinius

Ko nevalgyti su grikių koše: prisiminkite šiuos kenksmingus maisto derinius

Grikių kruopos užima ypatingą vietą rusų nacionalinėje virtuvėje, nes yra viena iš dažniausiai vartojamų grūdinių kultūrų.Jos populiarumą lemia didelė maistinė vertė, turtinga vitaminų ir mineralinių medžiagų sudėtis bei lengvas virškinamumas.

Daugelis šeimų į savo racioną reguliariai įtraukia grikių patiekalus.Tačiau, kaip ir vartojant bet kurį kitą produktą, valgant grikius reikia atsižvelgti į tam tikrus niuansus, kad gautumėte kuo daugiau naudos sveikatai.Šiame straipsnyje aptarsime, kokius produktus griežtai draudžiama vartoti kartu su grikiais, kad būtų išvengta neigiamų pasekmių.

Pirma , mitybos specialistai nerekomenduoja grikių košės derinti su pienu.Grikiuose esanti fitino rūgštis neleidžia virškinti pieno produktuose esančios laktozės, kuri gali sukelti virškinimo sutrikimų.Išimtis – pienas be laktozės, kurį galima vartoti su grikiais.

Antra , grikių kruopas griežtai draudžiama derinti su kiaušiniais, nes toks produktų derinys beveik neišvengiamai sukels virškinimo problemų.

Trečia , nepageidautina grikių kruopų vartoti kartu su aviena.Avinžirnyje esantys organiniai junginiai mažina grikių kruopose esančių maistinių medžiagų įsisavinimą.

Ketvirta , ekspertai pataria grikių patiekalų neužgerti arbata, nes arbatoje esantys taninai labai sumažina iš grikių gaunamos geležies biologinį prieinamumą.

Laikydamiesi paprastų rekomendacijų ir vengdami derinti grikius su tam tikrais maisto produktais, galėsite visapusiškai mėgautis jų skoniu ir gauti maksimalią naudą savo organizmui.Grikiai yra vertingas maistingųjų medžiagų šaltinis, todėl nuolatinis jų vartojimas subalansuotoje mityboje neabejotinai bus naudingas jūsų sveikatai.Reikėtų nepamiršti, kad tinkama ir racionali mityba yra raktas į gerą sveikatą ir ilgaamžiškumą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře