HomeInteresantiJokių dulkių pėdsakų: nepamirškite šio valymo tirpalo sudėties

Jokių dulkių pėdsakų: nepamirškite šio valymo tirpalo sudėties

Siekdami tobulai švarių namų, dažnai griebiamės agresyvių cheminių medžiagų, nesusimąstydami apie jų poveikį mūsų sveikatai ir aplinkai.

Tačiau yra paprastas ir ekologiškas būdas sukurti universalų valymo tirpalą iš natūralių ingredientų, kurių jau turite namuose.Šis tirpalas ne tik veiksmingai pašalins nešvarumus nuo bet kokio paviršiaus, bet ir pripildys jūsų namus malonaus aromato, kartu išlaikydamas saugią aplinką.Štai ką jums reikia padaryti.

Pirmiausia pasiruoškite reikiamus ingredientus: baltąjį distiliuotą actą, švarų geriamąjį vandenį, citrusinių vaisių eterinį aliejų (apelsinų, citrinų arba greipfrutų) ir nedidelį kiekį ekologiško bekvapio skysto muilo (nebūtina).

Antra , pulverizatoriuje ar kitame inde lygiomis dalimis sumaišykite actą ir vandenį, kruopščiai suplakite, kad gautųsi vientisa konsistencija.

Trečia, įlašinkite 10-15 lašų pasirinkto eterinio aliejaus.Jis ne tik suteiks gaminiui gaivaus kvapo, bet ir dėl natūralių sudedamųjų dalių sustiprins jo antibakterines ir balinamąsias savybes.

Ketvirta , galima įpilti nedidelį kiekį ekologiško, bekvapio skysto muilo, kad sustiprintumėte valomąjį poveikį, ypač ant riebių paviršių.

Penkta , prieš naudodami ant bet kokio paviršiaus, būtinai išbandykite ant nepastebimo ploto, kad įsitikintumėte, jog medžiagos yra suderinamos.

Šešta , gautą tirpalą užpurkškite ant užterštų vietų ir nuvalykite švariu skudurėliu ar kempine.Jei dėmės įsisenėjusios, palikite priemonę kelias minutes, kad ji būtų kuo veiksmingesnė, o tada kruopščiai nuvalykite.

Natūralaus universalaus valiklio gamyba savo rankomis – yra paprastas ir ekonomiškas būdas užtikrinti nepriekaištingą namų švarą, nekeliant pavojaus šeimos sveikatai ar aplinkai.Naudodami saugius ingredientus, pavyzdžiui, actą ir eterinius aliejus, gausite galingą valymo tirpalą, kuris ne tik pašalins nešvarumus, bet ir pripildys jūsų namus gaivių gamtos kvapų!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře