HomeInteresantiKriauklė greitai išsivalys nuo užsikimšimų: prisiminkite šį sodos, druskos ir citrinos rūgšties...

Kriauklė greitai išsivalys nuo užsikimšimų: prisiminkite šį sodos, druskos ir citrinos rūgšties tirpalą

Užsikimšę kanalizacijos vamzdžiai – dažna problema, su kuria susiduria beveik kiekvienas namų savininkas.Dėl susikaupusių riebalų, plaukų ir kitų šiukšlių gali susidaryti užsikimšimų, kurie trukdo tinkamai tekėti vandeniui.

Dažnai žmonės griebiasi brangių cheminių priemonių nuo užsikimšimo, nesuprasdami, kad veiksmingą sprendimą galima rasti iš įprastų buitinių ingredientų.Šiame straipsnyje apžvelgsime paprastą ir nebrangų užsikimšimo problemos sprendimo būdą, kuris padės atkurti normalią vandens tėkmę vamzdžiuose.

1 žingsnis : Paruoškite reikiamus ingredientus.Stebuklingai priemonei paruošti reikės valgomosios sodos, druskos ir citrinos rūgšties.Šie komponentai yra prieinami ir nebrangūs, o jų derinys sudaro galingą reakciją, galinčią ištirpdyti riebalų sankaupas.

2 veiksmas : sumaišykite ingredientus.Paimkite 1 valgomąjį šaukštą valgomosios sodos, 1 valgomąjį šaukštą druskos ir 1 arbatinį šaukštelį citrinos rūgšties.Kruopščiai juos išmaišykite, kad gautumėte vientisus miltelius.

3 veiksmas : Užtepkite mišinį ant užsikimšusios vietos.Paruoštus miltelius supilkite tiesiai į kanalizaciją, kurioje susidarė kamštis.Po to mišinį užpilkite dviem puodeliais karšto vandens.

4 veiksmas : palaukite.Palaukite bent 30 minučių, kad mišinys spėtų paveikti užsikimšusią vietą.Kad padidintumėte priemonės veiksmingumą, išleidimo angą galite uždengti kamščiu.

5 veiksmas : Išplaukite vamzdžius.Mišiniui paveikus užsikimšusį vamzdį, atidarykite kanalizaciją ir leiskite vandeniui bėgti.Pamatysite, kad užsikimšimas visiškai ištirpo ir vanduo netrukdomai teka vamzdžiais.

Svarbu prisiminti, kad pirmiau nurodytas mišinys veiksmingas tik šalinant riebalų nuosėdas vamzdžiuose.Jei vamzdžiai užsikimšo dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, plaukų ar pašalinių daiktų, gali prireikti rimtesnio įsikišimo.Tačiau daugeliu atvejų šis paprastas ir nebrangus receptas bus puikus sprendimas, padėsiantis atkurti normalią vandens tėkmę vamzdžiuose.Neišleiskite papildomų pinigų brangiems chemikalams, kai po ranka turite veiksmingą ir saugią alternatyvą, pagamintą iš įprastų ingredientų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře