HomeInteresanti10 veiksmingai gydančių maisto produktų: geriausi receptai nuo įprastų ligų

10 veiksmingai gydančių maisto produktų: geriausi receptai nuo įprastų ligų

Kartais nebūtina griebtis brangiai kainuojančių priemonių, kad išspręstume neatidėliotinas problemas.Dažnai atsakymą galima rasti tiesiog virtuvėje – tarp produktų, kuriuos visada turime po ranka.Parengėme jums 10 nuostabių gyvenimo gudrybių, naudojančių įprastus ingredientus, padėsiančių susidoroti su tokiais negalavimais kaip žagsulys, blogas burnos kvapas, stresas, veido spuogai ir kt.

Taigi kitą kartą, kai susidursite su panašia problema, užuot bėgę į vaistinę brangių vaistų, pasižiūrėkite į savo šaldytuvą – galbūt ten jau yra panacėja.

Taigi, pirma, galite atsikratyti streso ir padidinti savo koncentraciją tiesiog kramtydami mėtų gumą.Atlikus tyrimą nustatyta, kad tai 20 proc. sumažino streso lygį.

Antra, blogą burnos kvapą pašalinsite skalaudami burną geriamosios sodos tirpalu – paprasta ir pigu!

Trečia, šaukštas cukraus padės atsikratyti žagsėjimo.Tai patvirtina tyrimas, kurio metu 19 iš 20 žmonių, pavartojus saldainį, žagsulys išnyko.

Ketvirta, jei po visos dienos, praleistos avint batus, pėdų padus patepsite degtine, ji padės atsikratyti blogo kvapo naikindama prakaitą ir bakterijas.

Penkta, ausies skausmą ir uždegimą sergant vidurinės ausies uždegimu galima išgydyti į ją įpylus svogūnų sulčių – jos turi priešuždegiminių ir antiseptinių savybių.

Šešta, kosulį galima malšinti juodojo šokolado pagalba.Jame esantis teobrominas slopina kosulio refleksą sukeliančių receptorių veikimą.

Septinta, karpas galima lengvai pašalinti paprasta permatoma juosta.Karpą reikia savaitę sandariai apvynioti lipnia juosta, neleidžiant patekti deguoniui, ir ji nukris.

Aštunta, veido kaukė iš tarkuoto pomidoro padės atsikratyti spuogų dėl jame esančių rūgščių ir vitaminų.

Devinta, savo plaukus galite padaryti tobulus, jei vietoj šampūno plovimui naudosite kokakolą.Ji suteikia plaukams blizgesio ir apimties bei sutvarko šukuoseną.

Ir dešimta, įkvėpus citrinos žievelės aromato, padeda nuo pykinimo , pavyzdžiui, pykinimo važiuojant transportu.Taip pat galite čiulpti žievelės gabalėlį.

Tikimės, kad šie praktiški gyvenimo gudrybės jums bus naudingi ir padės išspręsti kai kurias buitines problemas neišleidžiant daug pinigų!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře