HomeInteresantiStalviršis bus kaip naujas: kaip greitai nuo paviršiaus nuvalyti dėmes ir rūdis

Stalviršis bus kaip naujas: kaip greitai nuo paviršiaus nuvalyti dėmes ir rūdis

Namų šeimininkės puikiai žino, kaip greitai virtuvės stalviršiai gali pasidengti įvairiomis dėmėmis ir nešvarumais.Nuo išsiliejusių skysčių ir maisto likučių iki rūdžių žymių nuo neatsargiai padėtų indų – laikui bėgant nepriekaištinga stalviršio išvaizda gali būti beviltiškai sugadinta.

Kai kurias dėmes galima pašalinti tiesiog nuvalant drėgna kempine, tačiau su kitomis, sunkiau įveikiamomis dėmėmis kovoti sunkiau.Tačiau yra veiksmingų sprendimų! Šiame straipsnyje atskleisime net ir sudėtingiausių dėmių šalinimo paslaptis, pasitelkdami improvizuotas priemones, kurių galima rasti kiekvienuose namuose.

Pirma, kovai su rūdimis ant stalviršio naudokite augalinį aliejų.Įmerkite į jį vyno kamštį ir įtrinkite juo nešvarias vietas.Jei dėmės senos, gali tekti atnaujinti kištuko pjūvį ir kelis kartus pamirkyti jį alyvoje.

Antra, puikus dėmių valiklis bus paprastoji citrina.Perpjaukite ją per pusę ir patrinkite ja dėmėtą stalviršio paviršių.

Trečia, druskos tirpalas idealiai tinka mediniams stalviršiams valyti.Ištirpinkite valgomąjį šaukštą druskos šiltame vandenyje ir šiuo tirpalu nuvalykite nešvarias vietas, tada sausai nušluostykite paviršių.

Naudodamiesi šiais paprastais būdais, kasdienėmis priemonėmis lengvai pašalinsite net ir labiausiai įsisenėjusias dėmes nuo stalviršių.Nešvaistykite pinigų brangioms valymo priemonėms – vyno kamštis, augalinis aliejus, citrina ir druska bus nepakeičiami jūsų pagalbininkai, padėsiantys išlaikyti tobulą virtuvės švarą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře