HomeInteresantiŽuvis neprilips prie keptuvės: ką patyrusios šeimininkės prideda kepdamos

Žuvis neprilips prie keptuvės: ką patyrusios šeimininkės prideda kepdamos

Žuvies gaminimas yra tikras menas, reikalaujantis tam tikrų įgūdžių ir gudrybių.Dažnai net patyrę virėjai susiduria su problema, kai žuvis suskyla ir prilimpa prie keptuvės, o tai sugadina patiekalo išvaizdą ir skonį.

Tačiau yra paprastų paslapčių, kurios padės išvengti šių bėdų ir paruošti tobulą žuvį.Išstudijuokite šias instrukcijas, kaip virti žuvį, kad ji neprikeptų ir nesudegtų.

Pirma , citrinų sultys yra tikra paspirtis žuvies virėjams.Šis ingredientas jau seniai naudojamas receptuose dėl savo unikalių savybių.Prieš pilant į keptuvę augalinį aliejų, įpilkite šiek tiek citrinos sulčių.Tai neleis žuviai suirti ir prilipti, taip pat suteiks patiekalui ypatingą skonį.

Antra , jūros lydekos arba ledjūrio filė (3 vnt.), naudokite 3 citrinos griežinėlių sultis.Prieš kepant įbertas žiupsnelis druskos taip pat neleis žuviai prilipti prie keptuvės.

Trečia , prieš kepant žuvį reikėtų lengvai apvolioti miltuose arba džiūvėsėliuose.Taip susidarys traški plutelė, kuri neleis žuviai suirti ir prilipti prie keptuvės.

Ketvirta , žuviai kepti naudokite gerai įkaitintą augalinį aliejų.Per šaltas aliejus gali sugerti žuvį, ji gali tapti riebi ir pradėti lipti.

Penkta , kepdami žuvį per dažnai jos neapverskite.Leiskite jai gerai iškepti iš vienos pusės ir tik tada apverskite į kitą pusę.Taip išvengsite, kad ji nesuplyštų ir nepriliptų.

Šešta , jei pastebėsite, kad žuvis pradeda prilipti prie keptuvės, įpilkite šiek tiek augalinio aliejaus arba citrinos sulčių.Tai padės atskirti žuvį nuo keptuvės ir neleis jai dar labiau prilipti.

Laikydamiesi šių paprastų patarimų galėsite iškepti tobulą žuvį, kuri nesubyrės ir neprilips prie keptuvės.Patiekalas išlaikys apetitą keliančią išvaizdą ir subtilų skonį, o gaminimo procesas bus lengvas ir malonus.Eksperimentuokite su įvairių rūšių žuvimis ir mėgaukitės kulinariniais šedevrais!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře