HomeInteresantiŽolės žymės nuo drabužių bus greitai pašalintos: išbandykite bet kurį iš šių...

Žolės žymės nuo drabužių bus greitai pašalintos: išbandykite bet kurį iš šių 3 valymo būdų

Prasidėjus ilgai lauktam vasaros sezonui, daugelis iš mūsų nori kuo daugiau laiko praleisti lauke, mėgautis šiltomis dienomis ir atsipalaiduoti gamtoje.Tačiau po tokių malonių pasivaikščiojimų ant drabužių dažnai lieka negražių žolės žymių, kurios gali sukelti daug rūpesčių skalbiant.

Namų šeimininkės turi sunkiai dirbti, kad sugrąžintų daiktams pradinę išvaizdą ir atsikratytų šių nekviestų ‘žaliųjų’ svečių.Laimei, yra laiko patikrintų liaudiškų priemonių, kurios padės susidoroti su šia problema nepažeidžiant audinio ir ant jo esančio rašto.

Pirma , viena prieinamiausių ir veiksmingiausių priemonių nuo piktžolių dėmių yra valgomoji druska.Norėdami jį naudoti, ištirpinkite vieną valgomąjį šaukštą druskos stiklinėje švaraus vandens, užtepkite tirpalą ant probleminės vietos ir palikite 40 minučių.Po to daiktą galima siųsti į skalbimo mašiną, nustatant tokio tipo audiniui tinkamą režimą.Jei reikia, procedūrą reikia kartoti, kol dėmė bus visiškai pašalinta.

Antra , amoniakas taip pat gali būti patikima pagalbinė priemonė kovojant su žaliomis dėmėmis.Tačiau jį reikėtų naudoti tik šviesiems audiniams, nes jis gali paveikti šviesesnių ir tamsesnių gaminių spalvą.Norint paruošti tirpalą, reikia sumaišyti vieną valgomąjį šaukštą amoniako ir stiklinę vandens, o tada juo patepti užterštą vietą.

Trečia , vandenilio peroksidas taip pat gali būti veiksminga priemonė žolės žymėms šalinti.Tačiau, kaip ir amoniako atveju, jo nepageidautina naudoti šviesiems ir tamsiems audiniams, nes jis gali juos išbalinti.Norėdami jį naudoti, užtepkite 3 % vandenilio peroksido ant dėmės ir palikite pusvalandį, po to išskalbkite įprastu būdu.

Šių paprastų ir nebrangių priemonių dėka galite lengvai susidoroti su žolės dėmėmis ant drabužių, nenaudodami brangių cheminių kompozicijų.Svarbiausia – atidžiai apsvarstykite priemonių pasirinkimą, atsižvelgdami į audinio tipą ir jo spalvą, kad nepakenktumėte gaminiui.Pasinaudojus šiais išradingais gyvenimo būdo patarimais vasaros atostogos gamtoje bus dar nerūpestingesnės ir malonesnės, nes žalieji pėdsakai nebegalės užgožti pasivaikščiojimo gryname ore džiaugsmo.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře