HomeInteresantiVištienos krūtinėlės švelnumas ir sultingumas jus nustebins: nepamirškite, kaip teisingai paruošti mėsą

Vištienos krūtinėlės švelnumas ir sultingumas jus nustebins: nepamirškite, kaip teisingai paruošti mėsą

Sveiko gyvenimo būdo ir subalansuotos mitybos palaikymas atlieka svarbų vaidmenį bendrai žmogaus savijautai.Vištienos krūtinėlė yra vienas populiariausių ir maistingiausių baltymų šaltinių, kurie būtini raumeniniam audiniui kurti ir atkurti.Šiame lengvai virškinamame produkte taip pat yra mažai riebalų, todėl jis yra idealus pasirinkimas siekiantiems sveikai maitintis.

Nepaisant to, daugeliui žmonių sunku kepti vištienos filė, nes baiminasi ją per daug išdžiovinti.Tačiau laikydamiesi paprastų nurodymų galite lengvai išvengti šios problemos ir paruošti gardžiai sultingą ir minkštą patiekalą.

1 žingsnis : Paruoškite aromatingą sultinį, ant ugnies užkaitindami vandenį su susmulkintomis morkomis, salierais ir česnako gabalėliais.

2 veiksmas : Pagal skonį įberkite lauro lapų, druskos, maltų pipirų ir šiek tiek šviežių žolelių, kad gautumėte papildomo skonio.

3 žingsnis : Kai sultinys užvirs, palikite jį ant ugnies dar 5 minutėms ir tada atsargiai nuleiskite į jį nedidelius vištienos filė gabalėlius.

4 veiksmas : Kai sultinys vėl užvirs, sumažinkite ugnį, uždenkite dangčiu ir virkite filė apie 2-3 minutes.

5 veiksmas : Išjunkite ugnį ir palikite vištienos filė sultinyje po dangčiu 30 minučių, kad tolygiai įsigertų aromatai ir taptų minkšta bei sultinga.

6 veiksmas : Praėjus šiam laikui išimkite filė iš sultinio ir mėgaukitės gardžiu patiekalu, pagamintu įdėjus minimalias pastangas.

Laikydamiesi šių paprastų veiksmų galėsite iškepti tobulai sultingą ir minkštą vištienos filė, išlaikydami visas jos maistines savybes.Naudodami šį gaminimo būdą ne tik paruošite skanų ir sveiką patiekalą, bet ir išvengsite pernelyg didelio išdžiūvimo, kuris dažnai tampa kliūtimi gaminant vištienos filė.Išbandykite šį patiekalą ir mėgaukitės puikiu jo skoniu bei tekstūra, kuris puikiai papildys jūsų sveiką mitybą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře