HomeInteresantiVištienos krūtinėlė, marinuota iki maksimalaus sultingumo: išbandykite šį išbandytą gaminimo būdą

Vištienos krūtinėlė, marinuota iki maksimalaus sultingumo: išbandykite šį išbandytą gaminimo būdą

Išgauti tobulai minkštą ir sultingą vištienos krūtinėlę – tikras kulinarinis iššūkis net ir patyrusiems virėjams.Dažnai, kad ir kaip stengtumėtės laikytis visų taisyklių ir patarimų, mėsa vis tiek būna sausa ir neskani.Tačiau nenusiminkite!

Šiame leidinyje papasakosime, kaip vištienos filė suteikti nuostabią tekstūrą ir aromatingą skonį, kuris visiškai sužavės jūsų namiškius.

Pirmiausia paruoškite kvapnų prieskonių mišinį marinatui.Tam sutrinkite porą česnako skiltelių ir sumaišykite su druska, ciberžole ir maltais juodaisiais pipirais – pagal skonį.Jei norite, prieskonius galite pakeisti mėgstamais prieskoniais.

Antra, gerai įtrinkite filė iš visų pusių paruoštu kvapiųjų medžiagų mišiniu.Po to perkelkite mėsą į gilų indą ir supilkite į jį 2 puodelius kefyro.Kad mėsa būtų dar minkštesnė, įpilkite porą šaukštų šviežiai spaustų citrinos sulčių.

Trečia, valandą leiskite marinatui visiškai įsigerti į mėsos struktūrą.Per šį laiką vištienos krūtinėlės skaidulos suminkštės, o aštrūs ingredientai suteiks jai išties stebuklingą aromatą.

Ketvirta , baigę marinavimą, paruoškite vištieną bet kokiu jums patinkančiu būdu: kepkite arba skrudinkite.

Šio paprasto marinato dėka ilgam pamiršite sausos ir neskanios vištienos filė problemą! Kefyro ir prieskonių derinys ne tik stebuklingai suminkštins mėsos skaidulas, bet ir suteiks patiekalui išties nuostabų aromatą bei skonį.Gero apetito!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře