HomeInteresantiVištienos krūtinėlė išvirs neįprastai sultinga: prisiminkite šią mėsos gaminimo gudrybę

Vištienos krūtinėlė išvirs neįprastai sultinga: prisiminkite šią mėsos gaminimo gudrybę

Virta vištienos krūtinėlė yra vienas populiariausių ir sveikiausių patiekalų, kuriuos galima įtraukti į mitybos racioną.Tačiau dažnai daugelis žmonių skundžiasi tokios mėsos sausumu ir neskanumu po virimo.

Tačiau yra slaptas būdas, kuris virtai vištienos filė išlaikys sultingumą ir suteiks burnoje tirpstančio skonio.

Visų pirma, užuot virę virtą vištienos filė, verčiau rinkitės visą krūtinėlę.Šis būdas gerokai pagerins mėsos kokybę ir sultingumą.

1 ŽINGSNIS : įdėkite vištienos krūtinėlę į puodą su šaltu vandeniu ir pastatykite ant ugnies.Iš karto įberkite šiek tiek druskos, lauro lapų, baziliko, pipirų, česnako, svogūno ir paprikos.Šie prieskoniai suteiks mėsai sodrų skonį.

2 ŽINGSNIS :Kai vanduo užvirs, pašalinkite atsiradusias putas.Atminkite, kad vištienos nereikėtų virti ant didelės ugnies.

3 ŽINGSNIS : Vištienos krūtinėlės kepimo laikas yra 30-40 minučių.Mėsos paruošimą patikrinkite dantų krapštuku.

4 KETVIRTASIS ŽINGSNIS : Išvirę neskubėkite išimti krūtinėlės iš sultinio.Palaukite, kol ji visiškai atvės.Dėl šios gudrybės vištienos mėsa bus tobulai sultinga.

5 ŽINGSNIS : Jei norite, į atvėsusį sultinį galima pridėti daržovių ir žolelių, kad jis taptų aromatinga ir sodria sriuba.

Taip pat paruoštą virtą krūtinėlę galima naudoti įvairiems patiekalams ruošti: salotoms, sumuštiniams, apkepams ir kt.

Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų galėsite paruošti puikiai sultingą ir skanią virtą vištienos krūtinėlę, kuri taps ne tik sveiku, bet ir išties gardžiu patiekalu.Eksperimentuokite su įvairiais prieskoniais ir pagardais, kad paįvairintumėte mėsos skonį, ir mėgaukitės kiekvienu šio švelnaus ir sveiko skanėsto kąsneliu!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře