HomeInteresantiVisos žiurkės pabėgs pas kaimynus: išbandykite šį paprastą kontrolės metodą, naudodami svogūnus

Visos žiurkės pabėgs pas kaimynus: išbandykite šį paprastą kontrolės metodą, naudodami svogūnus

Žiurkės yra vieni iš labiausiai nepageidaujamų svečių, kurie gali atsirasti sode ar namuose.Šie graužikai ne tik kelia grėsmę pasėliams ir maisto atsargoms, bet ir gali tapti įvairių ligų platintojais.

Jų kontrolė dažnai būna sudėtinga užduotis, nes tradiciniai metodai ne visada veiksmingi.Tačiau yra keletas produktų, kurie, sodininkų teigimu, gali padėti atsikratyti žiurkių kartą ir visiems laikams.

Pirma , viena veiksmingiausių žiurkes atbaidančių priemonių yra žali svogūnai.Sodininkai rekomenduoja surasti žiurkių skylę, įdėti į ją supjaustytą žalią svogūną ir užberti žemėmis.Net jei graužikai išsikasė naujus urvus, procedūrą reikia pakartoti, nes jie negali pakęsti aštraus svogūnų kvapo.

Antra , žiurkės labai nemėgsta česnakų ir porų kvapo.Todėl šių kultūrų sodinimas netoli slėptuvių gali būti veiksmingas būdas atsikratyti nepageidaujamų svečių.

Trečia , pipirmėčių aliejus taip pat turi žiurkes atbaidantį poveikį.Pakanka į aliejų pamirkyti vatos tamponėlį ir įdėti jį į urvą, kas 3 dienas keičiant jį nauju.

Ketvirta , lauro lapai , nors ir humaniška priemonė, gali būti pavojingi žiurkėms, nes yra joms nuodingi.Todėl jį reikėtų naudoti atsargiai.

Kitaip tariant, naudodami paprastus ir nebrangius ingredientus, tokius kaip žali svogūnai, česnakai, porai ir pipirmėčių aliejus, galite veiksmingai atsikratyti žiurkių savo sodo sklype.Šios natūralios priemonės turi stiprų kvapą, kuris atbaido graužikus ir priverčia juos palikti teritoriją.Sodininkai rekomenduoja išbandyti šiuos metodus, nes jie yra veiksmingi ir saugūs būdai kovoti su nepageidaujamais svečiais.Neišsigąskite žiurkių problemos, pasinaudokite šiais patarimais ir džiaukitės ramybe bei saugumu savo sodo sklype.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře