HomeInteresantiVisi tarakonai bėga pas kaimynus: 6 būdai atsikratyti kenkėjų naminėmis priemonėmis

Visi tarakonai bėga pas kaimynus: 6 būdai atsikratyti kenkėjų naminėmis priemonėmis

Tarakonai yra vieni nemaloniausių ir atkakliausių vabzdžių, kurie gali apsigyventi mūsų namuose.Jų buvimas sukelia daug nepatogumų ir nerimo, nes jie dauginasi stulbinančiu greičiu.Kiekviena patelė padeda iki 6 kapsulių, o iš vienos tokios kapsulės gali išsiritti iki 40 naujų individų.

Jų atsikratyti gali būti sunku, tačiau yra 6 veiksmingi ir saugūs būdai, kuriems nereikia naudoti toksiškų cheminių medžiagų.

Pirma, vonios kambaryje galite užpilti takelius valgomosios sodos.Šie abrazyviniai milteliai sudirgins tarakonų kojas ir atbaidys juos.

Antra, tarakonai negali pakęsti aštraus česnako kvapo.Paruoškite mažus rutuliukus iš sutrintų česnako skiltelių ir padėkite juos ten, kur renkasi vabzdžiai.

Trečia, vienas iš veiksmingiausių metodų yra naudoti masalą, pagamintą iš boro rūgšties, virto kiaušinio trynio ir cukraus.Tarakonai suvalgys šį mišinį, o boro rūgštis suardys jų vidaus organus.

Ketvirta, puiki natūrali repelentinė priemonė yra pelyno stiebai.Padėkite jų kampuose ir kitose potencialiose tarakonų buveinėse.

Penkta, pelenai taip pat gali padėti atbaidyti šiuos nepageidaujamus svečius.Pabarstykite juo problemines vietas.

Šešta, dvipusė lipni juosta padės atsikratyti tarakonų mechaniškai.Pastatykite jos spąstus strateginėse vietose.

Naudodami šiuos nekenksmingus ir nebrangius metodus galite palaipsniui išnaikinti tarakonus iš savo namų nerizikuodami savo sveikata.Svarbiausia būti kantriems ir reguliariai atnaujinti masalus bei repelentus.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře