HomeInteresantiViryklės rankenėlės akimirksniu nuplaus riebalus: užrašykite šio valymo tirpalo sudėtį

Viryklės rankenėlės akimirksniu nuplaus riebalus: užrašykite šio valymo tirpalo sudėtį

Virtuvė yra bet kurių namų širdis, kurioje maisto gaminimas yra vienas iš pagrindinių procesų.Tačiau gaminant maistą ant įvairių virtuvės paviršių, įskaitant viryklės rankenėles, kaupiasi riebalai ir nešvarumai.

Šių teršalų pašalinimas gali būti tikra problema, ypač jei jie yra pasenę.Tačiau nenusiminkite, nes yra daug veiksmingų ir nebrangių naminių priemonių, kurios gali padėti lengvai susidoroti su šia užduotimi.Šiame straipsnyje apžvelgsime kelis tokius metodus, kurie padės išlaikyti jūsų viryklės rankenėles švarias ir blizgančias.

Pirma , viena iš veiksmingų priemonių nuo riebalų ant viryklės rankenėlių yra karšto vandens ir indų ploviklio mišinys.Pamirkykite kempinę arba šluostę šiame tirpale, uždėkite ją ant suteptų rankenų ir palaukite apie penkias minutes.Tada nuvalykite jas kempine, ir nešvarumai bus lengvai pašalinti.

Antra , įsisenėjusiems nešvarumams pašalinti galima paruošti geriamosios sodos ir acto mišinį.Šiuos du ingredientus reikia maišyti tol, kol gaunama tiršta, tirštos konsistencijos košelė.Mišiniu užtepkite kaitlentės rankenėles, palikite dviem minutėms ir nuvalykite kempine.

Trečia , skalbiamasis muilas taip pat gali būti puikus pagalbininkas kovoje su riebalais.Reikia pusę gabalėlio muilo sutarkuoti ant trintuvo, drožles užpilti puse stiklinės verdančio vandens ir gerai išmaišyti.Po to gautame tirpale reikia pamirkyti kempinę ir nuvalyti nešvarias rankenas.

Ketvirta , peroksido produktas taip pat veiksmingai šalina riebalus nuo kaitlentės rankenų.Norėdami jį paruošti, sumaišykite du valgomuosius šaukštus valgomosios sodos su peroksidu, kol gausite tirštą pastą.Naudodami dantų šepetėlį, gautą produktą užtepkite ant nešvarumų, palikite septynioms minutėms, tada patrinkite šepetėliu ir nuvalykite drėgnu skudurėliu.

Riebalų ant viryklių rankenų problema nėra neįveikiama.Naudodami paprastas ir nebrangias namines priemones, pavyzdžiui, vandens ir ploviklio, valgomosios sodos ir acto mišinį, skalbimo muilą ar peroksido valiklį, galite greitai ir lengvai pašalinti dėmes, kad virtuvė būtų švari ir tvarkinga.Reguliariai naudodami šiuos būdus padėsite išlaikyti puikios būklės viryklės rankenėles, sukurdami virtuvėje jaukią ir higienišką atmosferą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře