HomeInteresantiVilnonės kojinės bus be pūkelių: kaip tinkamai skalbti ir nesugadinti drabužių

Vilnonės kojinės bus be pūkelių: kaip tinkamai skalbti ir nesugadinti drabužių

Vilnonės kojinės yra šaltuoju metų laiku būtinas atributas, suteikiantis kojoms šilumos ir komforto.Tačiau norint, kad jos džiugintų jus kuo ilgiau, labai svarbu tinkamai jas prižiūrėti.

Patyrę specialistai vienbalsiai rekomenduoja pirmenybę teikti vilnonių kojinių skalbimui rankomis, nes šis būdas yra pats švelniausias ir subtiliausias.Jei laikysitės keleto paprastų taisyklių, skalbimas rankomis ilgus metus išsaugos nepriekaištingą mėgstamų vilnonių kojinių formą, minkštumą ir patrauklią išvaizdą.

Pirma: vandens temperatūra , kurioje mirkomi ir skalbiami vilnoniai drabužiai, neturėtų viršyti 30 laipsnių pagal Celsijų.Aukštesnė temperatūra neišvengiamai sukels kojinių susitraukimą ir deformaciją.

Antra, vilnonėms kojinėms skalbti geriau naudoti specialias vilnonėms kojinėms skirtas skalbimo priemones.Tačiau jei jų nėra, galima naudoti šampūną, muilo drožles arba dušo želė.

Trečia, jei kojinės labai suteptos, patartina jas iš anksto pamirkyti muiluotame vandenyje 5-8 minutes.Tai padės suminkštinti ir pašalinti net ir įsisenėjusius nešvarumus.

Ketvirta, paties rankų plovimo proceso metu labai svarbu vengti pernelyg didelės trinties, maigymo ar pernelyg didelio spaudimo į gaminius, kad nebūtų pažeista jų forma.

Penkta, vilnones kojines reikia mautis itin atsargiai.Geriausia jas suvynioti į rankšluostį ir lengvai suspausti, kad pašalintumėte drėgmės perteklių.

Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų, galite ilgai išlaikyti puikios būklės vilnones kojines.Kruopštus skalbimas rankomis – tai raktas į mėgstamų žiemos aksesuarų ilgaamžiškumą ir patrauklumą.Dėl tinkamos vilnonių gaminių priežiūros mėgaukitės jaukumu ir šiluma bet kokiu nepalankiu oru.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře