HomeInteresantiVelykų kuličo glajus bus minkštas ir švelnus: įsidėmėkite šį paruošimo būdą

Velykų kuličo glajus bus minkštas ir švelnus: įsidėmėkite šį paruošimo būdą

Šviesių Velykų šventės išvakarėse, kai šeimininkės stengiasi nustebinti artimuosius ne tik skaniais kuličiais, bet ir jų puošniu apipavidalinimu, glazūrai tenka ypatingas vaidmuo.Šis paskutinis akcentas paprastą kepinį gali paversti tikru kulinarijos šedevru, traukiančiu akį.

Gali būti sunku pasiekti tobulą glaisto konsistenciją, kad jis neišsiteptų, neliptų prie peilio ir nesutrupėtų pjaustant.Kad būtų lengviau, pateikiame išbandytą receptą, kuris padės sukurti tobulą glajų velykiniams pyragams.

Velykų pyragams skirto tobulo glajaus receptas:

Pirmiausia pasiruoškite reikiamus ingredientus: 0,2 kg cukraus, 100 mililitrų vandens, 6 gr.želatinos ir šviežių citrinos sulčių pagal skonį.

1 ŽINGSNIS : želatinos mirkymas.Norėdami tai padaryti, želatiną pamirkykite 2 valgomuosiuose šaukštuose vandens ir palikite išbrinkti 16-18 minučių.

2 ŽINGSNIS : pereikite prie cukraus sirupo ruošimo.Likusiame vandenyje ištirpinkite cukrų ir pastatykite mišinį ant silpnos ugnies.Nuolat maišydami pakaitinkite sirupą iki tirštos konsistencijos, tai užtruks apie 7-8 minutes.

3 ŽINGSNIS : kai sirupas taps pakankamai tirštas, nukelkite jį nuo ugnies ir sudėkite išbrinkusią želatiną.Kruopščiai išmaišykite iki vientisos masės.

4 ŽINGSNIS : Mišinį plakite mikseriu dideliu greičiu.Toliau plakite, kol glajus įgaus sniego baltumo spalvą.

5 ŽINGSNIS : pabaigai pagal skonį įpilkite šviežių citrinos sulčių.Mišinį plakite dar 30 sekundžių, kad aromatas geriau pasiskirstytų.

6 ŽINGSNIS : dabar glajų galima tepti ant atvėsusių pyragaičių.Jei planuojate juos papuošti papildomais papuošimais, tai padarykite prieš sustingstant glazūrai.

Pagal šį unikalų receptą paruoštas glajus taps tikra jūsų velykinių pyragų puošmena.Jis ne tik suteiks jiems šventiško blizgesio ir subtilaus citrinų skonio, bet ir užtikrins puikią konsistenciją, nelimpančią prie peilio ir netrupinančią pjaustant.Dėl želatinos ir tinkamos plakimo technikos glajus įgauna erdvią tekstūrą, todėl puikiai tinka bet kokiems kepiniams gardinti!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře