HomeInteresantiValymo laikas gerokai sutrumpės: prisiminkite šias auksines laiko taupymo taisykles

Valymo laikas gerokai sutrumpės: prisiminkite šias auksines laiko taupymo taisykles

Palaikyti švarą ir tvarką namuose – tai užduotis, reikalaujanti nuolatinių pastangų.Tačiau ją galima gerokai palengvinti paskirstant krūvį ir derinant valymą su kitais kasdieniais darbais.Toks požiūris padės išvengti varginančio generalinio valymo savaitgaliais.

Instrukcija, kaip derinti valymą su kasdieniais darbais:

Pirmiausia eidami iš vieno kambario į kitą, pakeliui paimkite ne vietoje pasitaikiusius daiktus ir iš karto nuneškite juos ten, kur jiems vieta: į spintą, naktinį staliuką ar komodą.

Antra , išnaudokite laiką, kol verda virdulys, indams plauti arba virtuvės paviršiams nuvalyti nuo nešvarumų.

Trečia , derinkite lyginimo procesą su mėgstamos televizijos laidos žiūrėjimu.Tai monotonišką užduotį padarys įdomesnę ir mažiau varginančią.

Ketvirta , kol kalbate telefonu, nuvalykite dulkes ir nuplaukite vonios veidrodį.Taip sutaupysite laiko ir derinsite naudingą su maloniu.

Penkta , stenkitės iš karto susitvarkyti po savęs, neatidėdami to vėlesniam laikui.Tai padės palaikyti bendrą tvarką ir išvengti netvarkos kaupimosi.

Šešta , pasistenkite, kad toks kombinuotas valymas taptų įpročiu.Po kelių savaičių reguliaraus veikimo visavertis valymas bus atliekamas automatiškai kitų darbų metu.

Valymo derinimas su kasdieniais darbais yra puikus būdas palaikyti švarą namuose be varginančio generalinio valymo.Svarbiausia paskirstyti darbo krūvį ir nepamiršti palaikyti tvarką visą dieną.Laikui bėgant šis metodas taps jūsų įpročiu, ir namai visada atrodys tvarkingi ir švarūs be didelių pastangų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře