HomeInteresantiUžuolaidos paseno: štai kaip uždengti langus ir paversti juos tikrais dekoratyviniais elementais

Užuolaidos paseno: štai kaip uždengti langus ir paversti juos tikrais dekoratyviniais elementais

Pamirškite užuolaidas – naujausios langų dekoravimo tendencijos

Jei norite dekoruoti langus pagal naujausias dizaino tendencijas, laikas pamiršti užuolaidas – elementą, kuris jau pasenęs.

Dideli langai svetainėje ar miegamajame padeda namams tapti šviesesniems ir erdvesniems.

Tačiau jei manote, kad užuolaidų pridėjimas yra vienintelis būdas išlaikyti privatumą ar tiesiog papuošti langus, darote didelę klaidą.

Iš tikrųjų daugelis renkasi kitokius sprendimus, kurie yra ir originalesni, ir praktiškesni.

Paverskite langus dizaino elementais

Vietoj užuolaidų galite naudoti paprastas paneles, pagamintas, pavyzdžiui, iš bambuko ar celiuliozės. Jos suteikia namams egzotišką išvaizdą ir kaupia mažiau dulkių nei užuolaidos.

Be to, galite naudoti augalus, ypač didelius, tokius kaip monstera deliciosa, kurie atrodo puikiai šalia langų. Pasirinkite augalus, kuriems reikia šviesos, kad jie nebūtų pernelyg stresuojami.

Gražų efektą gali sukurti ir vijoklinis augalas, pastatytas ant aukštos atramos prieš langą, kaip daugelis daro su potosu. Augalų pridėjimas į namus padeda atsipalaiduoti ir iš dalies uždengia vaizdą nuo pašalinių žvilgsnių. Kuo vešlesni jie bus, tuo geriau jie veiks kaip uždanga – tereikia kantrybės.

Lipnios plėvelės ir vidinės žaliuzės

Kitas labai populiarus variantas yra lipnių plėvelių pritvirtinimas prie langų stiklo.

Jos yra įvairių raštų, tokių kaip gėlės, gyvūnai (pvz., žuvys ar vabzdžiai), ir suteikia unikalią išvaizdą, ypač dideliems langams. Jos gali filtruoti šviesą, suteikdamos jai skirtingą atspalvį, ir leidžia individualizuoti jūsų interjerą unikaliu būdu.

Galiausiai, tiems, kurie turi stiklo langus, per kuriuos vasarą prasiskverbia ryški šviesa, yra radikalesnis sprendimas. Vidinės žaliuzės padeda geriau reguliuoti aplinkos šviesumą, naudojant šviesą ir plonas lameles, kurias galima nukreipti pagal poreikį. Kai jos atidaromos, jos beveik nematomos, nes yra labai plonos.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře