HomeInteresantiUžsikimšusi kriauklė greitai ištirps: naudokite dviejų naminių ingredientų tirpalą

Užsikimšusi kriauklė greitai ištirps: naudokite dviejų naminių ingredientų tirpalą

Užsikimšęs kriauklės nuotėkis yra dažna problema, su kuria susiduria kiekvienas namų savininkas.Užsikimšimo priežastis paprastai yra vamzdyje susikaupę ploviklių likučiai, maisto atliekos ir riebalai.

Daugelis žmonių skuba kviesti santechniką arba pirkti brangių valymo priemonių, nesuvokdami, kad veiksmingą ir nebrangų šios problemos sprendimą galima rasti kiekvienuose namuose.

1 ŽINGSNIS: paimkite po pusę puodelio druskos ir valgomosios sodos.Šie du paprasti ingredientai padės lengvai atsikratyti užsikimšimo.

2 ŽINGSNIS: Tame pačiame dubenyje sumaišykite druską ir sodą, kol mišinys taps vientisas.

3 ŽINGSNIS: Gautą mišinį užpilkite karštu vandeniu ir gerai išmaišykite.

4 ŽINGSNIS: supilkite skystį į užsikimšusią kriauklę ir palikite per naktį.Per tą laiką veikliosios medžiagos suardys užsikimšimą iš vidaus.

5 ŽINGSNIS: Ryte tiesiog praplaukite kanalizaciją karštu vandeniu ir ji vėl veiks kaip nauja.

Taigi, naudodami valgomąją druską ir valgomąją sodą galite lengvai ir greitai susidoroti su užsikimšusiomis kriauklėmis, nesikreipdami į santechniką ir nepirkdami brangių produktų.Šie nebrangūs ingredientai bus ištikimi jūsų pagalbininkai kovojant su viena dažniausių buitinių problemų.Naudokitės šiuo paprastu ir veiksmingu metodu ir jūsų vamzdžiai visada bus puikios būklės!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře