HomeInteresantiUžklijuokite lipnią juostą ant dulkių semtuvėlio: kaip išradingos šeimininkės nuo grindų nuvalo...

Užklijuokite lipnią juostą ant dulkių semtuvėlio: kaip išradingos šeimininkės nuo grindų nuvalo dulkes ir purvą

Valymas daugeliui namų šeimininkių ir šeimininkų gali būti tikras galvos skausmas.Ypač apmaudu, kai šluojamos šiukšlės skraido aplinkui, užuot tvarkingai surinktos į šiukšlių semtuvėlį.Tačiau yra paprastas būdas atsikratyti šios problemos pasitelkus improvizuotas priemones!

Šluojant šluota ar semtuvėliu dažnai iškyla dažna problema – smulkios šiukšlės iki galo nepatenka į semtuvėlį ir lieka dryžiais ant grindų.Priežastis ta, kad šiukšlių semtuvėlis netinkamai pritvirtintas prie grindų.

Norėdami atsikratyti šios problemos, pasinaudokite paprasta gudrybe – prie šiukšlių semtuvėlio priekinės dalies priklijuokite lipnios juostos gabalėlį.Taip panaikinsite tarpą tarp šiukšlių semtuvėlio ir grindų.Valymas taps daug lengvesnis ir greitesnis.

Kitas variantas – priklijuoti juostą prie šiukšliadėžės dugno su nedidele iškyša.Tuomet šiukšlės prilips prie lipnios juostos, o ne pasklis po semtuvėliu.

Kai žinosite šią mažą patogią gudrybę, galėsite pamiršti valymo nepatogumus ir mėgautis tobulai švariomis grindimis.Tokios paprastos ir veiksmingos paslaptys padės namų ruošos darbus paversti daug malonesniais.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře