HomeInteresantiTobulo kefyro pasirinkimas: ekspertai įvardijo du pagrindinius organizmui naudingus parametrus

Tobulo kefyro pasirinkimas: ekspertai įvardijo du pagrindinius organizmui naudingus parametrus

Kefyras yra vienas populiariausių ir naudingiausių pieno produktų.Šis rauginto pieno gėrimas pasižymi maloniu gaiviu skoniu ir jame gausu svarbių maistinių medžiagų.Tačiau, norėdami gauti kuo daugiau naudos iš kefyro, pirkdami jį parduotuvėje turite tinkamai pasirinkti.

Renkantis kefyrą parduotuvėje, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į prekės ženklą ir pagaminimo datą, bet ir į riebumo procentą.Šis rodiklis lemia gėrimo skonines savybes ir naudą organizmui.

Mitybos specialistai rekomenduoja pirmenybę teikti kefyrui, kurio riebumas nuo 2,5 iki 3,2 proc. Tai intervalas, kuris laikomas optimaliu, siekiant maksimaliai padidinti produkto naudą.Nors atrodo, kad nugriebtas maistas yra maistingesnis, iš tikrųjų jame yra mažiau svarbių maistinių medžiagų.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į kefyro galiojimo laiką.Jei jis senesnis nei mėnuo, didelė tikimybė, kad buvo naudojami augaliniai riebalai ir emulsikliai.Natūralus produktas turėtų būti laikomas iki 10 dienų ar savaitės, taip užtikrinamas jo šviežumas ir kokybė.

Rinkdamiesi kefyrą su optimaliu riebalų kiekiu ir trumpu galiojimo laiku, galite pasirūpinti tikrai sveiku ir skaniu pieno gėrimu.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře