HomeInteresantiTerapeutas įvardijo 4 žingsnius, kaip greitai atsigauti po peršalimo

Terapeutas įvardijo 4 žingsnius, kaip greitai atsigauti po peršalimo

Terapeutė Alfiya Lutsenko pasidalijo patikrintais patarimais, kaip atsigauti po virusinės infekcijos.Gydytoja įvardijo 4 žingsnius, kurių reikia imtis norint pasveikti.

Savo rekomendacijas visiems, kurie neseniai sirgo ūmia kvėpavimo takų infekcija, dieną prieš tai savo ‘Telegram’ kanale išsakė medicinos mokslų daktarė, endokrinologė Zuchra Pavlova.

Specialistės teigimu, sveikimo laikotarpiu svarbiausias vaidmuo tenka tinkamai mitybai.Būtina vartoti lengvai virškinamą maistą – virtą liesą mėsą, daržoves ir vaisius.Tokie produktai padės organizmui atsigauti.

Gydytojas taip pat atkreipė dėmesį į fizinio aktyvumo svarbą.Nepaisant silpnumo jausmo po ligos, kuris gali tęstis kelis mėnesius, būtina daryti mankštą, gimnastiką, pasivaikščiojimus.Priešingu atveju reabilitacijos procesas užsitęs.

Gydytojas taip pat pataria vengti nereikalingų asmeninių kontaktų ir nesilankyti viešuose renginiuose.O imunitetui palaikyti būtinai tikrinkite magnio kiekį kraujyje ir, jei reikia, vartokite vitaminų ir mineralų kompleksus.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře