HomeInteresantiTabako kvapas išnyks iš jūsų drabužių: užsirašykite šiuos 3 patikrintus valymo būdus

Tabako kvapas išnyks iš jūsų drabužių: užsirašykite šiuos 3 patikrintus valymo būdus

Cigarečių dūmų kvapas laikomas vienu iš patvariausių ir nemaloniausių kvapų, kurie gali įsigerti į drabužių audinį.Net jei nesate rūkalius, bet ilgą laiką praleidote patalpoje su rūkančiais asmenimis, jūsų drabužiai gali sugerti šį aštrų kvapą.

Atsikratyti kartais gali būti sunku, tačiau yra keletas veiksmingų ir nebrangių būdų, padedančių sugrąžinti daiktams šviežumą.

Pirma, arbatmedžio eterinis aliejus ne tik pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, bet ir patikimai pašalina nemalonius kvapus, įskaitant tabako kvapą.Norėdami tai padaryti, sumaišykite vandenį ir kelis lašus eterinio aliejaus inde su purkštuvu ir gautu tirpalu kruopščiai apdorokite drabužius.

Antra , šaldytuvo šaldiklio skyrius gali būti puikus pagalbininkas kovojant su nemaloniais kvapais.Pakanka sudėti į maišelį išmirkytus drabužius ir įdėti juos į šaldiklį per naktį.Žema temperatūra padės neutralizuoti ir išstumti cigarečių dūmų kvapą.

Trečia , ypač atkakliais atvejais, kai daiktai stipriai prisigėrę cigarečių dūmų kvapo, reikėtų taikyti radikalesnį metodą.Tokiu atveju reikėtų atskiesti šaukštą amoniako litre vandens ir prieš skalbimą šiuo tirpalu apdoroti smirdinčius drabužius.

Panaudojus bet kurį iš pirmiau nurodytų būdų, patartina kuo greičiau išskalbti drabužius, kad būtų įtvirtintas rezultatas ir visiškai atsikratyta kvapo.

Taigi, kovoti su cigarečių dūmų kvapu ant drabužių yra visiškai įmanoma ir nereikalauja ypatingų pastangų ar brangių priemonių.Šaldiklis, arbatmedžio eterinis aliejus ir amoniako tirpalas – tai trys paprasti, bet veiksmingi būdai, kaip vėl suteikti daiktams gaivumo ir atsikratyti įkyraus tabako kvapo.Prisiminkite juos ir pritaikykite praktiškai!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře