HomeInteresantiSkalbimo mašina nustoja 'šokinėti': patikrinkite šiuos 6 galimus gedimus

Skalbimo mašina nustoja ‘šokinėti’: patikrinkite šiuos 6 galimus gedimus

Skalbimo mašina yra nepakeičiamas pagalbininkas kiekvienos šeimos namuose.Tačiau kartais ji pradeda ‘šokinėti’ arba skleisti keistus garsus, o tai savininkams kelia nerimą.

Kartu daugumą šių problemų galima išspręsti patiems, nesinaudojant specialistų paslaugomis.Svarbiausia teisingai nustatyti priežastį ir žinoti, kaip ją pašalinti.

Pirma , jei nauja skalbyklė ‘šokinėja’, patikrinkite, ar buvo nuimti transportavimui naudojami adapterio varžtai.Jų buvimas gali sukelti stiprią vibraciją.

Antra , įsitikinkite, kad mašina yra lygi.Norėdami išlyginti mašiną ant nelygių grindų, reguliuokite kojeles naudodami gulsčiuką.

Trečia , atkreipkite dėmesį į skalbinių įkrovą.Dėl skalbinių pertekliaus ir nepakankamo kiekio būgne gali atsirasti poslinkių ir vibracijos.

Ketvirta , patikrinkite, ar neužsikimšęs drenažo siurblys.Išvalykite filtrą nuo šiukšlių ir problema turėtų išnykti.

Penkta , jei netinka nė viena iš pirmiau aprašytų priežasčių, tikėtina, kad sugedo vidiniai mašinos komponentai, pavyzdžiui, variklis, amortizatoriai arba guoliai.Tokiu atveju geriau kreiptis į specialistą.

Šešta , pastačius mašiną ant nestabilių grindų, pavyzdžiui, medinių grindų, taip pat gali atsirasti vibracija.Šiai problemai išspręsti naudokite antivibracines trinkeles.

Skalbimo mašinos ‘šokinėjimą’ dažnai lemia nesudėtingos priežastys, kurias galima lengvai pašalinti patiems.Atidžiai stebėkite prietaiso veikimą ir laiku reaguokite į bet kokius pokyčius.Laikydamiesi paprastų rekomendacijų galite prailginti savo namų ūkio pagalbininko tarnavimo laiką ir išvengti brangiai kainuojančio remonto.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře