HomeInteresantiSkalbimo mašina nesisuka: prisiminkite šį paprastą problemos sprendimo būdą

Skalbimo mašina nesisuka: prisiminkite šį paprastą problemos sprendimo būdą

Šiuolaikiniame pasaulyje skalbyklė tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi, kuri labai palengvina mūsų gyvenimą ir padeda sutaupyti laiko namų ruošos darbams.Tačiau, kaip ir bet kuris prietaisas, ji gali sugesti, pateikdama nemalonių staigmenų.

Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų yra situacija, kai skalbyklė skalbia, bet nesuka skalbinių.Laimei, kai kuriais atvejais šį gedimą galite pabandyti pašalinti patys, nesinaudodami specialistų paslaugomis.

Pirma , svarbu nustatyti priežastį, kodėl skalbyklė neatlieka sukimosi.Tai gali būti dėl programos sutrikimų arba mechaninių gedimų.Dažniausios priežastys yra susidėvėję šepetėliai, atsilaisvinę kontaktai, pažeistas elektros pavaros diržas ir kiti būgno veikimą įtakojantys veiksniai.Tokiais atvejais, deja, savarankiškai problemos pašalinti neįmanoma, todėl prireiks skalbyklės aptarnavimo arba keitimo.

Antra , jei priežastis yra programos gedimas ir pagrindinis skalbimo ciklas nebaigtas, galite pabandyti įjungti atskirą sukimo režimą, kuris yra daugelyje šiuolaikinių skalbyklių modelių.Norėdami tai padaryti, paspauskite maitinimo mygtuką, palaukite, kol užsidegs visi indikatoriai ir pasigirs garsinis signalas, rodantis pasirengimą darbui, tada valdymo skydelyje pasirinkite režimą ‘Sukimas’ ir paleiskite programą paspausdami mygtuką ‘Start’.

Trečia , verta pažymėti, kad priverstinis sukimas skalbyklėje neįmanomas, nes jis yra kitų programų dalis.Taigi, jei skalbyklė nesuka skalbinių, bandymas priversti ją tai padaryti rankiniu režimu nepadės.

Taigi, jei jūsų skalbyklė dėl kokių nors priežasčių nesuka skalbinių, iš karto nepanikuokite.Pirmiausia pabandykite išsiaiškinti gedimo priežastį ir nustatyti, ar tai programinės įrangos, ar mechaninis gedimas.Programinės įrangos gedimo atveju galite pabandyti įjungti atskirą skalbimo režimą, jei tokia funkcija numatyta jūsų modelyje.Tačiau jei problema yra mechaninio pobūdžio, greičiausiai negalėsite jos išspręsti patys ir turėsite kreiptis į techninės priežiūros centrą arba pakeisti skalbyklę.Atminkite, kad laiku nustatyti ir pašalinti gedimai padės prailginti jūsų ‘pagalbininko’ tarnavimo laiką ir išvengti rimtesnių gedimų!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře