HomeInteresantiŠios savaitės pabaigoje „Barcelona“ gali atleisti trenerį Xavi

Šios savaitės pabaigoje „Barcelona“ gali atleisti trenerį Xavi

Remiantis vidine ‘Cadena Ser’ informacija, ‘Barcelona’ vyriausiajam treneriui Xavi šią savaitę gresia netekti pareigų.Tokia informacija leidinio puslapiuose pasirodė sausio 18 d.

Nepaisant prezidento Joano Laportos palaikymo, Katalonijos klubas gali išsiskirti su savo žvaigždžių auklėtiniu, jei nepavyks gerai pasirodyti artėjančiose rungtynėse su ‘Unionistas Salamanca’ Ispanijos taurės turnyre ir ‘Betis’ ‘Primera’ lygoje.

Galimas 42 metų Xavi pakaitalas yra Rafaelis Marquezas, kuris vadovauja ‘Barcelona’ rezervinei komandai.Pats Xavi pagrindinei komandai vadovauja nuo 2021 m. lapkričio mėn.

Per šį laiką jam vadovaujant mėlynieji sužaidė 118 rungtynių, laimėjo 74, pralaimėjo 24 ir 20 kartų sužaidė lygiosiomis.Šiuo metu ‘Barcelona’ Ispanijos lygoje užima ketvirtą vietą, nuo pirmaujančio Madrido ‘Real’ atsilieka 13 taškų.

Tokie rezultatai akivaizdžiai netenkina katalonų vadovybės, todėl artimiausiomis dienomis situacija aplink Xavi gali pasikeisti.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře