HomeInteresantiSilkėje neliks nė pėdsako kaulų: prisiminkite šį greitą žuvies valymo būdą

Silkėje neliks nė pėdsako kaulų: prisiminkite šį greitą žuvies valymo būdą

Silkė – viena populiariausių ir mėgstamiausių žuvų mūsų šalyje.Jos švelni ir sultinga filė yra puikus ingredientas įvairiems užkandžiams ir salotoms, kurių nuolat reikia per šventinius ir šeimos pietus, gaminti.Tačiau daugeliui šeimininkių sunku išvalyti ir supjaustyti visą žuvį, ypač kai reikia pašalinti smulkius kaulus.

Ši procedūra gali būti gana varginanti ir atimti nemažai laiko bei pastangų.Laimei, yra paprastas ir veiksmingas metodas, kuris leis greitai ir lengvai atskirti silkės skerdeną nuo kaulų, net jei neturite daug patirties gaminant maistą.Šis būdas ne tik supaprastins mėgstamų silkės patiekalų ruošimo procesą, bet ir padės sutaupyti laiko bei energijos kitiems svarbiems dalykams.

1 žingsnis: Pirmasis žingsnis – aštriu peiliu atsargiai nupjaukite žuvies galvą.Tada silkės pilve padarykite išilginį pjūvį, kad būtų lengviau toliau valyti.

2 žingsnis: Atsargiai išimkite žuvies vidų, stengdamiesi nepažeisti skerdenos.Tada atsargiai pašalinkite nuo skerdenos juodą plėvelę, kuri patiekalui gali suteikti nepageidaujamą skonį.Po to skerdeną nuplaukite tekančiu vandeniu, kad pašalintumėte visus likusius nešvarumus.

3 žingsnis: Kitas žingsnis – nulupti skerdeną nuo plonos odos.Norėdami tai padaryti, padarykite gilų pjūvį išilgai keteros iki pat uodegos, būkite atsargūs, kad nepažeistumėte filė.

Atsargiai pašalinkite pelekus kartu su oda.Dabar nuo skerdenos galima atskirti stuburą ir kaulus.

5 žingsnis: Viena ranka paimkite silkės uodegą, o kita – skerdeną ir vidutine jėga patraukite ją į šoną.Šiuo paprastu judesiu stuburas atsiskirs nuo filė ir skerdenoje neliks plonų kaulų, kurie gadintų patiekalo malonumą.

Sėkmingai atskyrus sultingą ir švelnią silkės filė nuo kaulų ir nugarkaulio, belieka tik supjaustyti žuvį, pabarstyti ją svogūnais ir šviežiomis žolelėmis, apšlakstyti aliejumi, ir gardus užkandis paruoštas patiekti.Naudodami šį paprastą ir veiksmingą metodą galite mėgautis puikiu silkės filė skoniu ir tekstūra negaišdami brangaus laiko ir energijos kruopščiam valymui nuo kaulų.Mėgstamų silkės patiekalų gaminimas taps greitu, lengvu ir maloniu procesu, kurį gali atlikti net pradedantieji virėjai.Šis būdas ne tik palengvins jūsų darbą virtuvėje, bet ir padės išsaugoti visas naudingąsias šviežios žuvies savybes ir gardų skonį, išvengiant nereikalingų rūpesčių ir pastangų.@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře