Home Interesanti Silkė taps daug aromatingesnė: prisiminkite šią žuvų mirkymo gudrybę

Silkė taps daug aromatingesnė: prisiminkite šią žuvų mirkymo gudrybę

0

Silkė – skani ir maistinga žuvis, daugelio mėgstama dėl jos naudos sveikatai.Tačiau kartais pirkdami virtą silkę galite susidurti su druskos pertekliaus problema, dėl kurios jos skonis tampa šiek tiek nemalonus.

Tokioje situacijoje į pagalbą ateina paprasta, bet veiksminga kulinarinė gudrybė, kuri ne tik padės atsikratyti per didelio sūrumo, bet ir suteiks žuviai subtilaus ir išraiškingo skonio.

Norint pagerinti pernelyg sūdytos silkės skonį, ją būtina pamirkyti piene.Šis paprastas ingredientas, randamas beveik kiekvienoje virtuvėje, turi unikalių savybių neutralizuoti druskos perteklių ir suteikti žuviai švelnią tekstūrą bei lengvą pieno skonį.

Silkės mirkymo piene procesas turėtų prasidėti nuo kruopštaus žuvies nuvalymo ir nuplovimo vandeniu.Tada reikia atskirti filė ir įdėti ją į nedidelį dubenėlį, užpilti pienu taip, kad jis visiškai apsemtų žuvį.Jei pieno nepakanka, jį galima lygiomis dalimis atskiesti vandeniu.

Silkės mirkymo piene laikas priklauso nuo jos sūrumo.Daugeliu atvejų pakanka palikti žuvį piene 3 valandas šaldytuve.Jei silkė yra per sūri, po 3 valandų pieną galite išpilti ir supilti naują pieną.

Pamirkyta piene silkė ne tik atsikratys saldaus sūrumo, bet ir įgaus neįtikėtinai subtilų ir išskirtinį skonį.Iš taip apdorotos žuvies galima gaminti gardžius užkandžius, kuriuos įvertins net išrankiausi svečiai.

Taigi, naudodami paprastą ir nebrangų ingredientą, pavyzdžiui, pieną, galite lengvai ir veiksmingai išspręsti per sūrios silkės problemą.Mirkydami žuvį piene ne tik neutralizuosite druskos perteklių, bet ir suteiksite jai švelnią tekstūrą ir subtilų pieno skonį, todėl ji taps tikrai skani!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version