HomeInteresantiŠie augalai paslapčia gydo ligas: būtinai pasisodinkite šias 5 rūšis namuose

Šie augalai paslapčia gydo ligas: būtinai pasisodinkite šias 5 rūšis namuose

Šiuolaikiniame aukštųjų technologijų pasaulyje, kuriame stresas ir tarša tapo norma, vis daugiau žmonių supranta, kaip svarbu palaikyti sveiką gyvenimo būdą ir sukurti teigiamą atmosferą namuose ar darbo vietoje.

Kambariniai augalai ne tik puošia interjerą, bet ir gali tapti tikrais pagalbininkais išsaugant fizinę ir emocinę sveikatą.Turėdami gydomųjų savybių, jie gali kovoti su įvairiais negalavimais, pagerinti savijautą ir sukurti mus supančią harmoningą atmosferą.Šiame straipsnyje apžvelgsime kelias augalų rūšis, kurios gali tapti jūsų namų gydytojais, padedančiais įveikti įvairias ligas ir nepalankias sąlygas.

Pirma , sergantiesiems hipertenzija rekomenduojama sodinti Murraya, arba imperatoriaus medį.Manoma, kad jo žiedų kvapas harmonizuoja žmogaus organizmą ir mažina galvos skausmus, o vaisiai tonizuoja ir gerokai sumažina kraujospūdį.Be to, Murėjos lapų nuoviru galima skalauti gerklę ir gydyti dantenų bei burnos gleivinės ligas.

Antra , mirtos gali padėti sergant rinosinusitu.Ji yra rekordininkė, nes į orą išskiria eterinius aliejus, kurie turi antimikrobinių savybių ir naikina ligų sukėlėjus.Įkvėpus mirtų aromato galima nukenksminti žmogaus viršutinius kvėpavimo takus, o kramtyti mirtų lapus gali būti veiksmingiau ir saugiau nei gerklės skausmo tabletes.

Trečia , nusilpusiems žmonėms rekomenduojami spygliuočių augalai, pavyzdžiui, kiparisai.Jie į orą išskiria žmogaus organizmui naudingas medžiagas, kurios užtikrina gerą savijautą, geresnį tonusą, dezinfekciją ir geresnę miego kokybę.

Ketvirta , citrinmedis ir apelsinas gali padėti sergant viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis.Jų eterinės medžiagos pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, dezinfekuoja žmogaus kvėpavimo takus ir teigiamai veikia gleivines, naikina bakterijas ir didina organizmo atsparumą infekcijoms.

Penkta , persirgus COVID-19, rekomenduojama gauti diffenbachia ir spathiphyllum.Difenbachija išskiria daug gryno deguonies, kuris gali išgelbėti sergant plaučių nepakankamumu, taip pat drėkina orą.Kita vertus, spathiphyllum yra tikras deguonies koncentratorius ir gelbsti žmonėms, kurių kraujyje yra mažai deguonies.

Kambarinių augalų įtraukimas į interjero dizainą gali ne tik estetiškai pagražinti jūsų erdvę, bet ir suteikti daug naudos sveikatai.Kiekvienas augalas pasižymi unikaliomis gydomosiomis savybėmis, kurios gali padėti kovoti su įvairiais negalavimais ir pagerinti bendrą sveikatą.Rinkdamiesi augalus, turėtumėte atidžiai atsižvelgti į savo individualius poreikius ir sveikatos ypatumus.Apsupę save žaliaisiais pagalbininkais, galėsite sukurti sveiką ir harmoningą atmosferą savo namuose ar biure, o tai teigiamai paveiks jūsų fizinę ir emocinę būklę, prisidės prie bendros gerovės.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře