HomeInteresantiSaugokite savo butą: visada atjunkite šiuos elektros prietaisus nuo elektros tinklo

Saugokite savo butą: visada atjunkite šiuos elektros prietaisus nuo elektros tinklo

Tinkamo elgesio su elektros prietaisais klausimas yra svarbus saugumo ir gaisrų prevencijos požiūriu.Kai kuriuos prietaisus po naudojimo reikia ištraukti iš elektros tinklo, o kiti gali veikti 24 valandas per parą.

Apžvelkime pagrindines taisykles, kurių reikia laikytis:.

Pirma , nebūtina atjungti elektros prietaisų, skirtų veikti visą parą, pavyzdžiui, šaldytuvo, oro kondicionieriaus ar maršrutizatoriaus.Gamintojai, gamindami juos, atsižvelgia į šį veikimo režimą.

Antra , po naudojimo visada atjunkite šildymo prietaisus, pavyzdžiui, šildytuvus ir lygintuvus.Nesaugu palikti juos įjungtus į elektros tinklą, nes gali kilti gaisras.

Trečia , plaukų džiovintuvai ir išmaniųjų telefonų įkrovikliai taip pat turėtų būti atjungti nuo elektros tinklo, kai jų nenaudojate.Taip išvengsite perkaitimo ir galimo trumpojo jungimo.

Ketvirta , ypač atsargiai elkitės su vonios kambaryje esančiais elektros prietaisais.Niekada nepalikite į elektros tinklą įjungto skustuvo ar kitų prietaisų, nes dėl drėgmės gali įvykti trumpasis jungimas.

Penkta , jei planuojate išvykti ilgesniam laikui, atjunkite visus elektros prietaisus, išskyrus tuos, kurie turi veikti nuolat.Tai padės išvengti avarinių situacijų ir sutaupyti elektros energijos.

Šešta , reguliariai tikrinkite elektros laidų ir elektros lizdų būklę ir neperkraukite jų daugybe prijungtų prietaisų.Laiku atliktas remontas ir profilaktinė priežiūra padės išvengti gaisro.

Saugos taisyklių laikymasis naudojant elektros prietaisus yra raktas į ramybę ir pasitikėjimą savo namais.Išjunkite iš elektros tinklo visus prietaisus, kurie nėra skirti veikti 24 valandas per parą, ypač tuos, kurie gali būti karšti arba drėgnoje aplinkoje.Reguliariai tikrinkite elektros laidų ir elektros lizdų būklę ir niekada nepamirškite saugos priemonių!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře