HomeInteresantiRiebi plastikinė tara bus nuplauta akimirksniu: užsirašykite šio pigaus tirpalo sudėtį

Riebi plastikinė tara bus nuplauta akimirksniu: užsirašykite šio pigaus tirpalo sudėtį

Plastikiniai indai yra nepakeičiami kiekvienoje virtuvėje maisto produktams ir indams laikyti.Tačiau jų plovimas dažnai užima daug laiko ir darbo, ypač kai kalbama apie senas, riebias dėmes.

Šios paprastos žingsnis po žingsnio instrukcijos padės greitai ir lengvai sutvarkyti konteinerį!

1 ŽINGSNIS: Pasiruoškite viską, ko jums reikia: šiltą vandenį, porą popierinių rankšluosčių ir indų plovimo skystį.

2 ŽINGSNIS: Į indo dugną įpilkite šiek tiek ploviklio ir įdėkite keletą popierinių rankšluosčių.

3 ŽINGSNIS: viską užpilkite šiltu vandeniu, sandariai uždarykite dangtį ir kelis kartus stipriai pakratykite turinį.Taip kratant popierius sugers visus nešvarumus ir riebalus nuo plastiko paviršiaus.

4 ŽINGSNIS: tada tiesiog išpilkite panaudotą vandenį kartu su įmirkytomis servetėlėmis ir išplaukite indą švariu vandeniu – jis spindės kaip naujas!

Naudodamiesi šiomis instrukcijomis galite pamiršti varginantį šveitimą ir abrazyvines kempinėles.Naudodami šią paprastą ‘pasidaryk pats’ gudrybę galite akimirksniu išvalyti bet kokį plastikinį indą be šveitimo.Vieną kartą ir visiems laikams atsisveikinkite su išdžiūvusiomis dėmėmis ir blogais kvapais!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře