HomeInteresantiRiebalai nuo virtuvės baldų greitai nusiplauna: prisiminkite šiuos 5 paviršių valymo būdus

Riebalai nuo virtuvės baldų greitai nusiplauna: prisiminkite šiuos 5 paviršių valymo būdus

Švaros ir tvarkos palaikymas virtuvėje yra svarbi kiekvienos namų šeimininkės užduotis.Riebalai ir nešvarumai nuo maisto gaminimo gali greitai sugadinti virtuvės baldų išvaizdą ir sukelti nemalonų kvapą.

Laiku ir veiksmingai valant virtuvės paviršius ne tik išsaugoma patraukli jų išvaizda, bet ir užtikrinama higiena bei sveika atmosfera namuose.Šiame straipsnyje apžvelgsime įvairius riebalų nuo virtuvės baldų šalinimo būdus, naudodami turimas priemones ir medžiagas, kurių tikrai rasite kiekvienuose namuose.Laikydamiesi šių rekomendacijų galėsite lengvai susidoroti su šia užduotimi ir palaikyti nepriekaištingą virtuvės švarą.

Prieš naudodami bet kokią valymo priemonę, išbandykite jos poveikį mažame, nepastebimame baldo plote, kad išvengtumėte žalos.Virtuvės baldams valyti rekomenduojama naudoti minkštas kempines, mikropluošto šluostes ir šepečius minkštais šereliais.Naudojant kietas abrazyvines medžiagas gali likti įbrėžimų ir mikroįtrūkimų, kuriuose kaupiasi nešvarumai.

Riebalų nuosėdoms pašalinti galima naudoti etilo alkoholį, stalo actą, valgomąją sodą, citrinos rūgšties ir indų ploviklio mišinį, veidrodžių ir stiklų valiklius bei specialias riebalų šalinimo priemones.

Pirma , etilo alkoholis (70 %) arba bet koks skaidrus skystis, kuriame yra daug alkoholio, pavyzdžiui, degtinė arba rankų dezinfekavimo priemonė, veiksmingai ištirpina riebalus.Turėtumėte sudrėkinti kempinę ar skudurėlį alkoholiu, tada nuvalyti suteptas vietas ir nuplauti likučius švaria drėgna šluoste.

Antra , stalo actas (9 %), atskiestas vandeniu santykiu 1:1, taip pat susidoroja net su senomis riebalų dėmėmis.Užtepkite sudėties ant nešvarumų, kruopščiai įtrinkite, tada nuplaukite acto likučius drėgna šluoste ir sausai nušluostykite baldus.

Trečia , šiltame vandenyje ištirpinta valgomoji soda (4 valgomieji šaukštai 1 litrui vandens) tinka plytelėms, dirbtiniam akmeniui ir plastikui valyti.Užtepkite kompozicijos ant riebalinių nuosėdų, palaukite 2-3 minutes, nuvalykite nešvarumus, nuplaukite likučius ir sausai nušluostykite.

Ketvirta , citrinos rūgšties (1 valgomasis šaukštas), indų ploviklio (pora lašų) ir šilto vandens (1 litras) mišinys yra universali priemonė riebalams nuo bet kokio paviršiaus pašalinti.Užpurkškite kompoziciją ant nešvarumų, palikite 20-30 minučių, nuvalykite skudurėliu ar kempine, tada nušluostykite drėgnu ir sausu skudurėliu.

Penkta , veidrodžių ir stiklų valikliai, kurių sudėtyje yra alkoholio, veiksmingai valo šviežias riebalų dėmes.Užpurkškite priemonės ant dėmių ir nuvalykite paviršių mikropluošto šluoste arba popieriniu rankšluosčiu.

Galiausiai, specializuotos priemonės nuo riebalų, pavyzdžiui, purškalai, geliai ir kremai, yra paprasčiausias ir veiksmingiausias būdas pašalinti susikaupusius riebalus.Svarbu atidžiai perskaityti instrukcijas ir rinktis universalias virtuvės fasadams valyti skirtas priemones be abrazyvinių dalelių ir agresyvių sudedamųjų dalių.

Pažymėtina, kad reguliarus ir savalaikis virtuvės baldų valymas nuo riebalų nuosėdų yra raktas į jų ilgaamžiškumą ir patrauklią išvaizdą.Naudojant šiame straipsnyje aprašytas tinkamas priemones ir metodus, jūsų virtuvė bus nepriekaištingai švari be nereikalingų pastangų.Nepamirškite imtis atsargumo priemonių, pavyzdžiui, dėvėti pirštines ir respiratorius, kai dirbate su agresyviais produktais, ir prieš naudodami produktus ant viso paviršiaus išbandykite juos nepastebimose vietose.Laikydamiesi šių patarimų galėsite veiksmingai kovoti su riebiomis dėmėmis ir džiaugtis švaria bei jaukia virtuve.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře