HomeInteresantiRankšluosčiai atsikratys dėmių ir blogo kvapo: išbandykite šį paprastą skalbimo sprendimą

Rankšluosčiai atsikratys dėmių ir blogo kvapo: išbandykite šį paprastą skalbimo sprendimą

Virtuviniai rankšluosčiai yra nepakeičiami pagalbininkai bet kurioje virtuvėje.Jie naudojami rankoms, įrankiams ir stalviršiams šluostyti, todėl laikui bėgant būtinai susiteps.

Riebios dėmės ir nemalonus kvapas gali būti tikra problema, ypač jei reguliariai skalbiant jų nepavyksta atsikratyti.Tačiau nereikia nusivilti ir išmesti suteptų rankšluosčių, nes yra veiksmingas būdas sugrąžinti jiems pirminę išvaizdą.Šiame straipsnyje išsamiai apžvelgsime unikalią gudrybę, kuri padės išspręsti šią problemą kartą ir visiems laikams.

1 veiksmas : Paruoškite valymo mišinį naudodami įprastus ingredientus, kurių turi kiekviena virtuvė. 5 litruose karšto vandens sumaišykite 3 valgomuosius šaukštus amoniako, 3 valgomuosius šaukštus rafinuoto saulėgrąžų aliejaus ir 3 valgomuosius šaukštus valgomosios sodos.

2 veiksmas : Į gautą mišinį įpilkite bet kokį kiekį skalbimo miltelių.

3 veiksmas : Įdėkite suteptus virtuvinius rankšluosčius į indą su paruoštu tirpalu ir palikite juos mirkti 4 valandas.Indą galima uždengti dangčiu.

4 veiksmas : Po 4 valandų išimkite rankšluosčius iš tirpalo ir papildomai išskalbkite juos skalbimo mašinoje arba rankomis.

Atlikę šiuos paprastus veiksmus, lengvai atsikratysite įsisenėjusių riebalų dėmių ir blogo kvapo ant virtuvinių rankšluosčių.Šis metodas ne tik padės sutaupyti pinigų, bet ir gerokai prailginti mėgstamų rankšluosčių tarnavimo laiką.Be to, šis triukas yra ekologiškas ir nekenksmingas aplinkai, nes jame naudojami nebrangūs ir saugūs ingredientai.Dabar jūsų virtuvės rankšluosčiai atrodys kaip nauji, džiugindami jus savo šviežumu ir švara.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře