HomeInteresantiPupelės duos neregėtą derlių: patyrę daržovių augintojai įvardijo optimalų laiką, kada jas...

Pupelės duos neregėtą derlių: patyrę daržovių augintojai įvardijo optimalų laiką, kada jas sodinti į žemę

Pupelės – puiki daržovių kultūra, kurią ypač mėgsta sodininkai mėgėjai.Dėl savo nepretenzingumo ir galimybės ilgai laikyti derlių pupelės yra patrauklios auginti ir šiltnamiuose, ir atvirame grunte.

Tačiau norint apsirūpinti šiuo vertingu produktu visus metus, būtina žinoti tinkamą sėjos laiką ir sąlygas bei atsižvelgti į Mėnulio kalendoriaus rekomendacijas.

Pirma , reikėtų prisiminti, kad auginant pupeles atvirame grunte jų derlius bus gautas šiek tiek vėliau nei šiltnamyje.Tačiau net ir auginant tokią nereiklią kultūrą reikėtų laikytis specialių sėjos taisyklių ir atsižvelgti į palankius laikotarpius.

Antra , idealus pupelių sodinimo laikas kiekvienais metais gali skirtis, nes šiam procesui didelę reikšmę turi oro sąlygos, paskutinių šalnų ir atšilimo laikotarpiai.NVS šalyse pupelių sodinimas paprastai pradedamas balandžio mėnesį, o jei orai nepalankūs, gali tęstis iki gegužės mėnesio.

Trečia , nustatant, kada sėti pupas, rekomenduojama vadovautis ne tiek kalendorinėmis datomis, kiek dirvos temperatūra.Pupelių sėklos sudygsta tik tada, kai dirva įšyla iki daugiau kaip 10 laipsnių Celsijaus.Jei sėjama į šaltą dirvą, sėklos gali supūti dar brinkimo stadijoje.

Ketvirta , pasėjus pupelių sėklas, reikės apsišarvuoti kantrybe ir palaukti apie savaitę, kol pasirodys pirmieji daigai.Šiuo metu reikia palaikyti optimalią dirvožemio drėgmę ir saugoti vietą nuo didelių temperatūros pokyčių.

Penkta , daugelis daržininkų mieliau vadovaujasi Mėnulio kalendoriaus rekomendacijomis, kurios gali nurodyti palankiausias dienas pupų ir kitų daržovių sėjai.Vadovaujantis šiais patarimais, sodinimas sinchronizuojamas su mėnulio ciklais ir tikima, kad tai užtikrina gausesnį ir kokybiškesnį derlių.

Jei dirbdami sodo darbus vadovaujatės Mėnulio kalendoriumi ir, remdamiesi šiais duomenimis, norite sodinti daigus į atvirą žemę, tinkamiausios datos tam yra gegužės 20-24 d. ir 27-31 d., taip pat birželio 3-4 d.

Atminkite, kad norėdami sėkmingai auginti pupeles ir gauti gausų šios vertingos kultūros derlių, turite laikytis svarbių rekomendacijų.Pasirinkite tinkamas sėjos datas, stebėkite oro veiksnius ir dirvos temperatūrą ir, jei reikia, laikykitės Mėnulio kalendoriaus rekomendacijų – štai raktas į būsimą pupų gausą!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře