HomeInteresantiPuodų dangčius akimirksniu nuvalysite nuo apnašų: užsirašykite šio plovimo tirpalo sudėtį

Puodų dangčius akimirksniu nuvalysite nuo apnašų: užsirašykite šio plovimo tirpalo sudėtį

Gerai prižiūrimi ir blizgantys švarūs virtuvės indai – bet kurios šeimininkės pasididžiavimas.Tačiau dažnai neįvertiname kruopštaus puodų ir keptuvių dangčių valymo svarbos, todėl laikui bėgant jie tampa negražūs ir neryškios išvaizdos.

Kartu yra paprastas ir biudžetinis sprendimas, kuris padės sugrąžinti virtuvės reikmenims jų pirminį blizgesį.Šiame straipsnyje papasakosime apie stebuklingo valymo tirpalo paruošimą iš nebrangių ir saugių ingredientų.

Pirma , paruoškite patį valymo tirpalą sumaišydami 3 valgomuosius šaukštus.šaukštų skysto skalbiamojo muilo, 2 valg.šaukštus kalcinuotos sodos, 2 valgomuosius šaukštus.šaukštus garstyčių miltelių ir 2 puodelius karšto vandens.Visas sudedamąsias dalis reikia gerai išmaišyti, kol susidarys vienalytė medžiaga.

Antra , į paruoštą tirpalą panardinkite suteptus puodų ir keptuvių dangčius ir palikite juos ten, kol priemonė visiškai atvės.

Trečia, po mirkymo švelniai nušveiskite dangčių vidų minkšta kempinėle, pamirkyta valymo tirpale, ypatingą dėmesį skirdami labiausiai suteptoms vietoms.

Ketvirta , kruopščiai nuplaukite išvalytus dangtelius po tekančiu vandeniu, visiškai pašalindami tirpalo likučius.

Penkta , nuvalykite dangtelių paviršių sausa, švaria šluoste, kad jie įgautų papildomo blizgesio.

Šis stebuklingas valymo tirpalas, pagamintas iš nebrangių ir saugių ingredientų, taps nepakeičiamu jūsų pagalbininku, padedančiu palaikyti nepriekaištingą virtuvės tvarką.Dėl švelnaus, bet veiksmingo veikimo net ir labiausiai įsisenėjusioms dėmėms ant dangčių nepavyks atsispirti! Be to, reguliariai naudodami šį gaminį gerokai prailginsite savo virtuvės reikmenų tarnavimo laiką, todėl jie ilgus metus atrodys gerai.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře