HomeInteresantiPuodų dangčiai atsisveikins su apnašomis: prisiminkite šio paprasto sprendimo receptą

Puodų dangčiai atsisveikins su apnašomis: prisiminkite šio paprasto sprendimo receptą

Gerai prižiūrimi ir spindintys švarūs virtuvės reikmenys – bet kurios šeimininkės pasididžiavimas.Tačiau kartais neįvertiname kruopštaus puodų ir keptuvių dangčių valymo svarbos, todėl laikui bėgant jie pasidengia negražiomis apnašomis ir nusitrina.

Kartu yra paprastas ir biudžetinis sprendimas, kuris padės sugrąžinti virtuvės reikmenims jų pirminį blizgesį.Šiame straipsnyje atskleisime stebuklingo valymo tirpalo paruošimo iš turimų ingredientų paslaptį.

Žingsnis po žingsnio puodų dangčių valymo instrukcija:.

1 ŽINGSNIS : Paruoškite valymo tirpalą sumaišydami 3 valgomuosius šaukštus skysto skalbiamojo muilo, 2 valgomuosius šaukštus kalcinuotos sodos, 2 valgomuosius šaukštus garstyčių miltelių ir 2 puodelius karšto vandens.Kruopščiai išmaišykite ingredientus iki vientisos masės.

2 ŽINGSNIS : į paruoštą tirpalą panardinkite suteptus puodų dangčius ir palikite juos ten, kol produktas atvės.

3 ŽINGSNIS : po mirkymo švelniai nušveiskite dangčių vidų minkšta kempinėle, pamirkyta valymo tirpale, ypatingą dėmesį skirdami labiausiai suteptoms vietoms.

4 ŽINGSNIS : Kruopščiai nuplaukite išvalytus dangtelius po tekančiu vandeniu, visiškai pašalindami tirpalo likučius.

5 ŽINGSNIS : norėdami padidinti blizgesį, nuvalykite dangtelių paviršių sausa, švaria šluoste.

Šis stebuklingas valymo tirpalas, pagamintas iš nebrangių ir saugių ingredientų, taps nepakeičiamu jūsų pagalbininku, padedančiu palaikyti nepriekaištingą virtuvės tvarką.Dėl švelnaus, bet veiksmingo veikimo net ir labiausiai įsisenėję nešvarumai neatsispirs spindinčiai puodų ir keptuvių švarai!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře