HomeInteresantiPuikus patarimas, kaip susitvarkyti daiktus

Puikus patarimas, kaip susitvarkyti daiktus

Idealūs valymo patarimai

Jei nesate skyrę laiko apie tai pagalvoti ir ieškoti būdų, kaip tai išnaudoti savo naudai, galbūt nesuvokiate, kiek jūsų protas yra užimtas atliekant valymui ir tvarkai reikalingas užduotis.

Nesvarbu, ar ieškote geriausios valymo rutinos, kuri tinka jūsų namams, ar renkate drąsą ir pagaliau išvalote orkaitę prieš šventinį vakarienę, turite atlikti daug psichinių pratimų, kad jūsų namai būtų tokie, kokių norite.

Valymas gali pasirodyti sunkiausia namų ūkio užduotis, nes dažnai tai susiję su stipria emocine dalimi. Daugelis žmonių bando atsikratyti sentimentalių daiktų ir kovoja su baime atsisakyti kažko, ko jiems gali prireikti ateityje. Daugelis jaučia kaltę, kai „geri pinigai išleidžiami“ kažkam, ko jie niekada nenaudojo arba nebereikia, ir kovoja su švaistymo ar nedėkingumo jausmu dėl to, ką turi.

Didelė psichologinė nauda

Tačiau taip pat yra didžiulė psichologinė nauda, kai galite perduoti daiktus naujiems namams. Didesnės erdvės dėka galite lengviau kvėpuoti ir susigrąžinti laiką bei energiją, kurie buvo skirti tiek daug daiktų valdymui ilgą laiką.

Dažni persikraustymai yra geriausi valytojai. Kai parduodate ir dovanojate daiktus, kurie mažėja, iš jų gaunate naudos.

Nereikia jaustis kaltu, kai dovanojate daiktus, kurie jums nebetarnauja. Naudojimo kaina, kai ką nors naudojame, pateisina mūsų išlaidas, nesvarbu, ar laikome tai naujose gyvenimo etapose, ar ne. Tiesą sakant, atsisakymas tokių daiktų, kurie užima vietą ir daro mažai, paverčia mūsų pinigų išleidimą kažkam, kas kažkada buvo naudinga, į sąnaudą, kuri tik slegia mus.

Gyvenimo pokyčiai

Supratimas, kad daiktų pirkimas ir naudojimas yra mūsų gyvenimo dalis – tai yra normalu ir priimtina – užuot nuolat laikęsi visko, ką gauname, keičia žaidimo taisykles. Jei dėkingai sakote sau, kad pasinaudojote tuo, kas tai buvo, atleisite savo ranką nuo daiktų ir galiausiai jie praranda savo įtaką jums.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře