HomeInteresantiPrieš valydami grindis į vandenį įpilkite glicerino: laminato problemos išnyks

Prieš valydami grindis į vandenį įpilkite glicerino: laminato problemos išnyks

Jei esate įpratę išleisti visą turtą brangiai buitinei chemijai, kad išvalytumėte laminato grindis, šis gudrus gyvenimo būdas skirtas jums.Mat yra vienas nebrangus ir veiksmingas ingredientas, apie kurį daugelis žmonių tikriausiai net nežino.Kalbame apie skystą gliceriną – universalų namų ūkio pagalbininką.

Šis paprastas ir nebrangus produktas, kurį galima įsigyti bet kurioje vaistinėje, leidžia puikiai išvalyti laminato grindis, suteikiant joms veidrodinį blizgesį.Jis visiškai saugus ir nepalieka lipnių dryžių ar likučių.

Apžvelkime šio stebuklingo ploviklio paruošimo instrukcijas žingsnis po žingsnio:

1 žingsnis.Pripildykite kibirą šilto vandens,.

2 veiksmas.Įpilkite šiek tiek bet kokio šampūno arba indų ploviklio.

3 veiksmas.Įpilkite apie 1-1,5 arbatinio šaukštelio glicerino (pagal vandens tūrį),.

4 veiksmas.Pereikite prie grindų šlavimo!

Vėliau grindų valymo procesas niekuo nesiskiria nuo įprasto.Rezultatas jus maloniai nustebins – blizgus, tarsi poliruotas paviršius be menkiausių dryžių.Nepastebėta jokio grindų slidumo ar lipnumo panaudojus gliceriną.

Išbandykite šią paprastą, saugią ir biudžetui draugišką priemonę savo laminato grindims.Sutaupysite daug pinigų brangioms cheminėms priemonėms ir be papildomų pastangų gausite tobulai švarias, blizgančias grindis.Tiesiog pabandykite naudoti tirpalą su glicerinu!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře