HomeInteresantiPravers namuose ir virtuvėje: 7 namų apyvokos daiktai, kurie paprastai išmetami

Pravers namuose ir virtuvėje: 7 namų apyvokos daiktai, kurie paprastai išmetami

Šiais laikais visuomenė vėl galvoja apie laiko ir pinigų taupymo svarbą.Tuo tikslu iš pažiūros gerai pažįstamiems daiktams suteikiami nauji vaidmenys ir funkcijos, kurios bus naudingos namuose.Panagrinėkime 7 daiktus, kuriuos kai kurie šeimininkai visada išmeta nesusimąstydami apie jų papildomą naudingumą.

Pirma, neišmeskite žnyplių nuo duonos pakuočių – jos pravers uždarant atidarytus grietinės, varškės ar sūrio pakelius.Taip maistas ilgiau nesuges ir sutaupysite už užtrauktukų maišelių.

Antra, pačias duonos pakuotes taip pat galima naudoti pakartotinai – laikyti daržoves šaldytuve, kad būtų laikomasi prekių kaimynystės taisyklių.

Trečia, gražios saldainių dėžutės puikiai tiktų siuvimo reikmenims ar kitoms smulkmenoms susidėti.

Ketvirta, tušti plastikiniai buteliai padės patogiai laikyti atidarytus grūdų maišelius, neleidžiant jiems subyrėti.

Penkta, kiaušinių dėžutės langeliai puikiai tinka daigams auginti ir erdvei taupyti.

Šešta, naudodami apverstą butelį su skylute, galite organizuoti laipsnišką kambarinių augalų laistymą, kol jūsų nėra namuose.

Septinta, vyno kamščiai taps originaliais nuotraukų ar vizitinių kortelių laikikliais, suteikiančiais interjerui akcento.

Taigi, naudodami improvizuotas priemones, galite pigiau ir ekologiškiau ūkininkauti.Svarbiausia – būti šiek tiek kūrybingiems.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře