HomeInteresantiPomidorų derlius jus nustebins: išbandykite azijietišką pomidorų auginimo metodą

Pomidorų derlius jus nustebins: išbandykite azijietišką pomidorų auginimo metodą

Pomidorų auginimas yra vienas iš labiausiai paplitusių sodininkų ir daržininkų užsiėmimų.Tačiau ne visi žino apie unikalius metodus, kurie padeda gauti gausų ir skanų derlių nenaudojant cheminių trąšų.

Patyrusios šeimininkės jau seniai naudoja slaptą pomidorų auginimo būdą, kuris leidžia skinti sultingus vaisius iki spalio vidurio.

Ką apima šis metodas?

Pirmiausia reikia iš organinių medžiagų sukurti šiltą biokuro sluoksnį.Šiuo atveju rekomenduojama naudoti grybų grybiena praturtintą substratą, kad augalai gautų maistinių medžiagų ir būtų apsaugoti nuo ligų.Taip pat nepamirškite tinkamai paruošti lysvę, uždengdami ją bioskaidžių medžiagų, substrato ir derlingos žemės sluoksniais.

Žingsnis po žingsnio:.

1 ŽINGSNIS: paruoškite biokuro guolį.Naudokite pūvančią medieną iš seno tvarto, krūmų atraižas, praėjusių metų lapus ir grybų auginimo substratą su grybiena.

2 ŽINGSNIS: šiltnamyje pašalinkite visą dirvožemį ir iškaskite tranšėjas palei visas lysves.Tranšėjų dugne padėkite supuvusią medieną iš senos pašiūrės.

3 ŽINGSNIS: Užpildykite tranšėjas krūmų atraižomis ir praėjusių metų lapais, o ant viršaus užberkite austrių grybų substrato maišelių turinį.

4 ŽINGSNIS: Substratą užpilkite iki 30 cm sluoksniu, o ant viršaus užberkite derlingos žemės iki 20 cm sluoksniu.

5 ŽINGSNIS: į paruoštą lysvę pasodinkite pomidorus.Biokuras lysvėje gamins šilumą, todėl pailgės vaismedžių derėjimo sezonas, o substratas aprūpins augalus maistinėmis medžiagomis nenaudojant cheminių medžiagų.

Šis unikalus pomidorų auginimo būdas, ilgai laikytas paslaptyje, leidžia užauginti nepaprastai skanius ir sultingus vaisius nenaudojant trąšų ar cheminių medžiagų.Dėl šiltos biokuro lysvės ir praturtinto substrato pomidorai gauna visas reikalingas maistines medžiagas, o vaisių derėjimo sezonas gerokai pailgėja.Išbandykite šį metodą ir įsitikinsite jo veiksmingumu – gausaus derliaus sulauksite iki spalio vidurio.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře