HomeInteresantiPjaustymo lenta nustos slysti: prisiminkite 3 paprastus būdus, kaip ją pritvirtinti prie...

Pjaustymo lenta nustos slysti: prisiminkite 3 paprastus būdus, kaip ją pritvirtinti prie stalo

Kiekviena namų šeimininkė žino, kaip svarbu po ranka turėti tvirtą ir stabilią pjaustymo lentą, kad būtų patogu ruošti maistą.Tačiau dažnai šie nepakeičiami virtuvės atributai linkę slysti stalo paviršiumi, o tai ne tik apsunkina maisto pjaustymo procesą, bet ir kelia tam tikrą pavojų.

Kad išvengtumėte šių nepatogumų, yra keli paprasti ir veiksmingi būdai, kaip pritvirtinti plokštę vietoje.Pasinaudoję jais, galėsite dirbti virtuvėje maksimaliai patogiai ir saugiai.

Pirma , po pjaustymo lenta padėkite drėgną rankšluostį.Taip pjaustant daržoves, vaisius ar mėsą lenta tvirtai laikysis savo vietoje.Naudokite įprastą virtuvinį rankšluostį, nes popierinis rankšluostis gali sudrėkti ir suplyšti.

Antra , vietoj rankšluosčio galite naudoti silikoninį kepimo kilimėlį.Tiesiog padėkite jį po lenta ir ji bus visiškai stabili ant bet kokio paviršiaus.

Trečia, jei nė vienas iš pirmiau nurodytų būdų nepadeda, uždėkite ant lentos paprastą kanceliarinę gumą ir ji nustos slysti ant bet kokio paviršiaus.

Stabili ir patikima pjaustymo lenta yra raktas į patogų ir saugų darbą virtuvėje.Naudodamiesi toliau pateiktais patarimais galite lengvai ir be vargo pritvirtinti lentą prie darbo paviršiaus.Daugiau jokių nepatogumų ir rūpesčių, tik patogumas ir ramybė gaminant gardžius patiekalus!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře