HomeInteresantiPjaustymo lenta bus visiškai švari ir šviežia: 2 veiksmingi valymo būdai

Pjaustymo lenta bus visiškai švari ir šviežia: 2 veiksmingi valymo būdai

Pjaustymo lentelė yra būtinas bet kurios virtuvės atributas, be kurio neapsieina nė viena šeimininkė.Tačiau, nepaisant kasdienio naudojimo, daugelis žmonių pamiršta apie elementarią šio nepakeičiamo pagalbininko priežiūrą.

Tačiau laikui bėgant plokštė pradeda sugerti maisto kvapus, praranda pirminę išvaizdą ir skonį.Tačiau nenusiminkite, yra paprastų ir nebrangių būdų sugrąžinti pjaustymo lentai buvusį šviežumą ir švarą.

Pirma, galite naudoti laiko patikrintą acto metodą.Paruoškite lygių dalių acto ir vandens tirpalą.Naudodami medvilninį diskelį švelniai perbraukite per visą lentos paviršių, suteikdami actui laiko veikti.Natūralios antiseptinės savybės puikiai susidoros su nemaloniais kvapais, o rūgštis padės atkurti nepriekaištingą gaminio išvaizdą.Po apdorojimo lentą kruopščiai nuplaukite po tekančiu vandeniu.

Antra, išbandykite gaivinamąjį metodą naudodami citriną ir druską.Perpjaukite citriną per pusę ir nuvalykite ja lentą, paskirstydami sultis po visą paviršių.Tada pabarstykite ją paprasta valgomąja druska ir palikite mišinį 15-20 minučių.Šis paprastas derinys ne tik padės atsikratyti nemalonių kvapų, bet ir suteiks pjaustymo lentai malonaus citrusinių vaisių gaivumo.

Po bet kokio valymo būdo nepamirškite kruopščiai nusausinti lentelės švariu rankšluosčiu ar šluoste.Taip išvengsite pelėsio ir grybelio, prailginsite savo virtuvės pagalbininko tarnavimo laiką.Taip pat nepamirškite lentos reguliariai apdoroti maistine alyva arba specialiu medienos vašku, kad išlaikytumėte jos elastingumą ir išvengtumėte medienos įtrūkimų.

Valyti pjaustymo lentą nebeturėtų būti problema.Šie paprasti ir saugūs metodai, naudojant actą, citriną ir druską, užtikrins jūsų virtuvės higieną nenaudojant aštrių cheminių medžiagų.Reguliari šio nepakeičiamo pagalbininko priežiūra ne tik prailgins jo tarnavimo laiką, bet ir išsaugos apetitą žadinantį aromatą bei jūsų kulinarinių šedevrų išvaizdą!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře