HomeInteresantiPirštus laižykitės po 5 dienų: kaip tinkamai sūdyti lašinius - patikrintas receptas

Pirštus laižykitės po 5 dienų: kaip tinkamai sūdyti lašinius – patikrintas receptas

Naminiai gaminiai – puikus būdas pradžiuginti artimuosius skaniu maistu, paruoštu su meile ir rūpesčiu.Tai ypač pasakytina apie tokį tradicinį produktą kaip lašiniai.Rūkyti, sūdyti, kepti.Daugelis žmonių mėgsta įvairias jo rūšis.

Šiandien pasidalysime su jumis neįprastu aromatingų naminių lašinių, sūdytų sausu pavidalu, receptu.Šis būdas leidžia ilgai išsaugoti skanėsto skonines savybes.O 6 paprasti žingsniai padės jį paruošti namuose kiekvienam, net ir pradedančiajam virėjui.

1 ŽINGSNIS.Supjaustykite kiaulienos lašinius tvarkingais maždaug 10 x 5 cm dydžio griežinėliais.

2 ŽINGSNIS.Kiekvieną riekelę iš visų pusių apvoliokite cukruje ir suvyniokite į pergamentą.Dėkite į šaldytuvą 12 valandų.

3 ŽINGSNIS.Išimkite šaldytus lašinius, kruopščiai nuplaukite po šaltu tekančiu vandeniu ir nusausinkite popieriniais rankšluosčiais.

4 ŽINGSNIS.Paruoškite aromatinį sūdymo mišinį: sudėkite prieskonius, trintą česnaką ir smulkintą lauro lapą, tada druską.

5 ŽINGSNIS.Paruoštu mišiniu gausiai apibarstykite kiekvieną riekelę iš visų pusių, vėl suvyniokite į pergamentą.

6 ŽINGSNIS.Sūdykite lašinius į šaldytuvą 5-7 dienoms, kad pasūdytų.Paruoštus sūdytus lašinius laikykite šaldiklyje.

Šis paprastas receptas leis jums paruošti gardų naminį skanėstą, kuriuo galėsite didžiuotis!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře