HomeInteresantiPatyrusių vairuotojų paslaptys: 5 svarbios gyvenimo gudrybės kiekvienam vairuotojui

Patyrusių vairuotojų paslaptys: 5 svarbios gyvenimo gudrybės kiekvienam vairuotojui

Automobilio vairavimas yra iš pažiūros paprastas procesas, tačiau norint užtikrinti saugumą ir komfortą reikia atkreipti dėmesį į daugybę detalių.Vairavimo mokyklose mokoma vairavimo pagrindų, tačiau yra daug naudingų gudrybių, apie kurias instruktoriai nepasakoja.

Surinkome penkis gyvybę gelbstinčius patarimus, kurie gali gerokai palengvinti bet kurio automobilio savininko gyvenimą ir padaryti vairavimą malonų tiek vairuotojui, tiek keleiviams.Šie patarimai padės išvengti langų rūko, palengvins tepalų pildymą, apsaugos automobilius nuo įbrėžimų stovint ir palengvins salono valymą.

Pirma, norėdami išvengti langų rūko esant drėgnam orui, naudokite universalų absorbentą – silikagelį.Ant prietaisų skydelio, šalia priekinio stiklo, padėkite kelis paketėlius šios medžiagos, dažnai randamos batų pakuotėse.Silikagelis patikimai sugeria drėgmę, todėl ant stiklų nesusidaro kondensato lašelių.Kai paketėliai sudrėksta, juos galima pakeisti sausais arba vėl aktyvuoti išdžiovinus.

Antra, variklio alyvos pildymo procesą galima kiek įmanoma supaprastinti vietoj specialaus piltuvėlio naudojant paprastą atsuktuvą.Įstatykite atsuktuvą į alyvos pripildymo angą nedideliu kampu ir atsargiai pilkite alyvą tiesiai ant strypelio.Šis būdas yra daug patogesnis nei piltuvėlio naudojimas, ypač kai vietos po variklio dangčiu nedaug.

Trečia, neatsargiai atidarius automobilio dureles ant gretimų automobilių gali likti įbrėžimų ir įlenkimų.To galima išvengti durelių perimetru užklijavus lipnią minkštą juostą.Bet kokio kontakto su kitu automobiliu metu tokia juosta gerokai sumažins dažų pažeidimo riziką.

Ketvirta, norint išvalyti saloną sunkiai prieinamose vietose, puikiai tiks tualetinio popieriaus ritinėlio įmautė.Uždėkite rankovę ant dulkių siurblio žarnos, o kitą galą sulenkite norimu kampu.Šiuo antgaliu lengvai išsiurbsite siaurus plyšius ir užkampius, kur standartiniai antgaliai netelpa.

Penkta, galite greitai nuvalyti purvą ir dryžius nuo vairo rato ar plastikinės apdailos su vaikišku šlamšto žaislu.Jo slidus minkštas paviršius efektyviai surenka ir pašalina nešvarumus, nerizikuodamas subraižyti valomo paviršiaus.Tiesiog nuvalykite norimą vietą šliužu ir pašalinkite jį kartu su prilipusiomis dalelėmis.

Norint efektyviai vairuoti, reikia skirti dėmesio detalėms; daug naudingų gudrybių, kurios palengvina vairuotojų gyvenimą, lieka už vairavimo mokyklų ribų.Būkite atsargūs!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře