HomeInteresantiPaslėpta vatos diskelių nauda: 5 nepakeičiami buitiniai naudojimo atvejai

Paslėpta vatos diskelių nauda: 5 nepakeičiami buitiniai naudojimo atvejai

Daugelis iš mūsų esame įpratę neteisingai naudoti vatos diskelius – kišti juos giliai į ausis, bandydami išvalyti ausų kanalus.Tačiau tai iš tikrųjų gali sukelti rimtų klausos problemų! Metas paneigti mitą, kad vatos tamponėliai skirti tik ausų higienai.

Iš tiesų jie yra daugiafunkciniai ir gali praversti įvairiose situacijose – nuo papuošalų valymo iki įstrigusio užtrauktuko gelbėjimo.Šie nepakeičiami pagalbininkai gali įkvėpti naują gyvybę seniems batams, uždegti užsilikusią žvakę ir sutvarkyti mėgstamą įtaisą.

Pirma, įbrėžimus nuo batų galite pašalinti pažeistą vietą patepdami tirpikliu.

Antra, jas patogu naudoti uždegant mažos dagties žvakes – tereikia priartinti degančią lazdelę.

Trečia, vatos tamponėlis padės, jei užstrigo drabužių užtrauktukas – juo patepkite probleminę vietą.

Ketvirta, juos galima naudoti norint suteikti juvelyriniams dirbiniams blizgesio – po valymo švelniai nuvalykite detales.

Penkta, jie puikiai tinka valyti įtaisus – nešiojamuosius kompiuterius, klaviatūras.Pamirkykite vatos diskelį alkoholyje ir nuvalykite.

Taigi vatos diskeliai yra ne tik higienos priemonė, bet ir pagalbininkas buityje! Naudokite jas išmintingai, kad gautumėte iš jų kuo daugiau naudos.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře