HomeInteresantiPaprikos užaugs didelės ir gražios: pridėkite vieną iš šių 5 sveikų papildų

Paprikos užaugs didelės ir gražios: pridėkite vieną iš šių 5 sveikų papildų

Paprikų daigų auginimas reikalauja ypatingo dėmesio ir kompetentingos priežiūros, kur labai svarbus vaidmuo tenka tinkamam tręšimui.Jos suteikia jauniems augalams būtinų maistinių medžiagų, reikalingų sveikam augimui ir vystymuisi.

Sovietmečiu buvo plačiai naudojami įvairūs tręšimo metodai, kurie buvo patikrinti laiko ir išliko aktualūs iki šių dienų.Šie natūralūs ir veiksmingi metodai leidžia gauti stiprius daigus nenaudojant cheminių trąšų.

Pirmiausia išbandykite mielių trąšas, kuriose gausu B grupės vitaminų, azoto ir fosforo.Atskieskite 10 g presuotų mielių 5 litruose šilto vandens su cukrumi, įpilkite 1 valgomąjį šaukštą.šaukštą cukraus ir palikite porai valandų pritraukti, po to daigus laistykite kartą per 2-3 savaites.

Antra , paruoškite žaliųjų trąšų sideratų, pavyzdžiui, dilgėlių, liucernų ar garstyčių, užpilą.Jos praturtins daigus azotu ir kitomis maistinėmis medžiagomis.Užpilkite sideratus vandeniu, leiskite jiems keletą dienų išsilaikyti, tada praskieskite tirpalą vandeniu (1:10) ir naudokite laistymui.

Trečia , medžio pelenai yra puikus kalio, magnio ir kalcio šaltinis.Jį galima naudoti tiesiai į dirvą arba paruošti vandens tirpalą (1 puodelis pelenų 10 litrų vandens) daigams laistyti.

Ketvirta , naudokite organines trąšas, pavyzdžiui, vandeniu praskiestas vištų išmatas arba karvių mėšlą.Jos ir praturtina dirvožemį maistinėmis medžiagomis, ir pagerina jo struktūrą.Tręškite jomis ne dažniau kaip kartą per mėnesį, kad išvengtumėte azoto pertekliaus.

Penkta , naudokite kompleksines mineralines trąšas, kurių sudėtyje yra kalio, azoto ir fosforo.Šių universalių trąšų, sukurtų dar SSRS, galima rasti bet kurioje sodo parduotuvėje.Tręškite jas pagal ant pakuotės pateiktus nurodymus, paprastai kartą per 2-3 savaites.

Šie laiko patikrinti šėrimo būdai, naudoti dar SSRS laikais, tebėra aktualūs ir šiandien.Jie suteikia sodininkams natūralių ir veiksmingų būdų aprūpinti pipirų daigus visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis.Tinkamas skirtingų trąšų kaitaliojimas padės sudaryti idealias sąlygas sveikam jaunų augalų augimui ir vystymuisi, o tai vėliau turės įtakos jų derliui ir vaisių kokybei.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře