HomeInteresantiPaprasta keptuvė taps nelipni: padės druska, taukai ir kokosų aliejus

Paprasta keptuvė taps nelipni: padės druska, taukai ir kokosų aliejus

Ar turite seną keptuvę, prie kurios kepant prilimpa maistas? O gal nusipirkote naują biudžetinį modelį, kuris taip pat yra nelimpanti keptuvė? Neskubėkite išmesti tokių indų! Papasakosime apie 3 veiksmingus būdus, kaip vos per kelias minutes paprastą keptuvę galite paversti nelimpančia keptuve.

Viskas, ko jums prireiks, – tai patogūs įrankiai, kuriuos savo virtuvėje turi kiekviena šeimininkė.Naudodamiesi šiomis paprastomis virtuvės gudrybėmis galėsite gaminti mėgstamus patiekalus nerizikuodami, kad jie sudegs ar prilips!

Pirmiausia padės druska.Nelipnią dangą ant bet kurios keptuvės galima pagaminti iš druskos, sodos ir augalinio aliejaus.Pirmiausia kruopščiai nušveiskite keptuvę su valgomąja soda.Tada į keptuvę įberkite druskos ir 5 minutes kaitinkite ant didelės ugnies – druska sugers visus nešvarumus.Išėmę druską, keptuvės dugną patepkite aliejumi ir kaitinkite, kol lengvai paruduos.Gausite nepridegančią keptuvę, kurios negalima plauti indaplovėje ir su plovikliu.

Antra, naudokite taukus.Nuplaukite biudžetinę nepridegančią keptuvę, švariai ją nuvalykite, įkaitinkite ir patepkite storu taukų sluoksniu.Palikite ją 6-7 valandoms arba iki ryto, kad įsigertų, tada nuplaukite specialia priemone.Taip pagaminsite puikius nelimpančius indus.

Trečia, įpilkite kokosų aliejaus.Nerūdijančio plieno keptuvėms tinka kokosų aliejaus ir druskos metodas.Įkaitintą keptuvę patepkite aliejumi, tolygiai paskirstykite jį ant dugno.Visą paviršių pabarstykite druska ir nupoliruokite popieriumi.Aliejaus ir druskos perteklius bus pašalintas, o ant sienelių susidarys nelipnus sluoksnis.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře