HomeInteresantiPaklodė neslysta nuo sofos: prisiminkite šias 4 audinio tvirtinimo galimybes

Paklodė neslysta nuo sofos: prisiminkite šias 4 audinio tvirtinimo galimybes

Neramus miegas ir nuolatinis paklodžių kritimas nuo čiužinio yra daugeliui pažįstama problema.Rytais tenka vis iš naujo pakloti lovą, o tai atima daug laiko ir sukelia nepatogumų.

Tačiau yra keletas veiksmingų būdų, kaip pritvirtinti paklodę prie čiužinio, kad ji visada liktų savo vietoje.

4 būdai, kaip pritvirtinti paklodę:.

Pirma , vienas iš labiausiai paplitusių ir patogiausių variantų yra specialios kniedės arba spaustukai mini apkaustų pavidalo.Jos leidžia patikimai patraukti priešingus paklodės kampus žemyn ir pritvirtinti prie čiužinio.Šių laikiklių galima įsigyti visų dydžių paklodėms – nuo viengubos iki euro – ir jie gali būti T formos arba su dviem galais.

Antra , puikus sprendimas gali būti specialūs Velcro užtrauktukai patalynės dėvėjimui.Viena ‘Velcro’ dalis tvirtinama prie paklodės, kita – prie čiužinio, o tada jos sujungiamos tarpusavyje.Šis būdas nesuteiks įsiūtos lovos efekto, tačiau užtikrins ramų miegą nesibaiminant, kad paklodė nuslysta.

Trečia , plastikiniais spaustukais galima pritvirtinti paklodę prie čiužinio, prispaudžiant ją prie čiužinio perimetro.Siekiant užtikrinti patikimą tvirtinimą, rekomenduojama, kad spaustukai būtų tolygiai išdėstyti per visą paklodės perimetrą, kad paklodė tvirtai laikytųsi ir nenuslystų.

Ketvirta , jei po ranka nėra specialių įtaisų, galima naudoti sagas ir kilpas.Tam prie paklodės perimetru reikia prisiūti sagas, o prie čiužinio – atitinkamas kilpas.Tuomet pakanka į kilpas įverti sagas, ir paklodė bus patikimai pritvirtinta.

Taigi, nepriklausomai nuo to, ar norite naudoti specialius prietaisus, ar improvizuotas priemones, galima užfiksuoti paklodę ant čiužinio ir atsikratyti būtinybės ją nuolat reguliuoti.Vadovaudamiesi vienu iš šių būdų, galėsite mėgautis patogiu ir ramiu miegu be rūpesčių rytais pasikloti lovą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře