HomeInteresantiPailgės bulvių galiojimo laikas: kaip tinkamai laikyti bulves plokščiose sąlygose

Pailgės bulvių galiojimo laikas: kaip tinkamai laikyti bulves plokščiose sąlygose

Bulvės – viena pagrindinių daržovių ant mūsų stalo.Tačiau jas laikyti bute be specialaus rūsio ar sandėliuko sudėtinga.Bulvienojai greitai nuvysta, sudygsta arba sugenda.

Tačiau yra keletas naudingų būdų, padedančių pratęsti šios ‘antrosios duonos’ šviežumą net ir uždaroje erdvėje.

Pirma, svarbu sudaryti idealias bulvių laikymo sąlygas – tai vėsi ir tamsi vieta.Tokia patalpa sulėtins gumbų vytimo ir dygimo procesus.Kartu tokiomis sąlygomis daržovės po kurio laiko vis tiek pradės prarasti drėgmę ir raukšlėtis.

Antra, rūsyje ar pusrūsyje galite pasinaudoti populiaria gudrybe – šalia bulvių padėti obuolius.Jie išskiria etileno dujas, kurios neleidžia gumbams sudygti.

Trečia, sukurti optimalias sąlygas bute bulvėms ilgai laikyti yra daug sunkiau.Balkone ji gali sušalti, o naktiniame stale po kriaukle greitai sudygs ir pradės dygti.

Ketvirta, vienintelė tinkama vieta bute bulvių atsargoms laikyti yra šaldytuvas.Tik ten galima palaikyti stabilią žemą temperatūrą, todėl pailgėja bulvių gumbų galiojimo laikas.

Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų, galėsite kuo ilgiau išlaikyti bulves šviežias.Šaldytuvas taps patikima šios nepakeičiamos daržovės vieta miesto buto sąlygomis.Jūsų atsargos visada bus po ranka, o bulvių patiekalai džiugins šviežumu ir puikiu skoniu!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře