HomeInteresantiPagalba nelaimės atveju: 6 nepakeičiami kosmetikos naudojimo būdai

Pagalba nelaimės atveju: 6 nepakeičiami kosmetikos naudojimo būdai

Kosmetika gali ne tik pagerinti mūsų išvaizdą, bet ir išspręsti daugybę kasdienių problemų kritiniu atveju! Atskleiskime 7 nuostabius įvairių produktų naudojimo būdus, apie kuriuos net neįtarėte, kad turite, ir kurie gali iškilti kritiniu atveju.

Pirma, manikiūre paprastas higieninis lūpdažis pakeis specialų odelių minkštiklį.Poveikis bus toks pat, o kaina mažesnė.

Antra, nagų lakas puikiai tinka linoleumo įbrėžimams ar nedidelėms korozijos kišenėlėms ant automobilio kėbulo padengti.Jis užpildo pažeidimus, o tada sukietėja, saugiai apsaugodamas paviršių ilgam laikui.

Trečia, plaukų lakas pasitarnaus kaip piešinių, atliktų kreida, anglimi, pastele ar akrilu, fiksatorius.Dabar jūsų šedevrai bus apsaugoti nuo sutepimo!

Ketvirta, jūsų nuviliantis depiliacinis kremas pavirs galingu kojų šveitikliu.Vos per 10 minučių jūsų kulnai taps tobulai lygūs!

Penkta, makiažo pagrindas , kuris pasirodo per tamsus jūsų veidui, taps puikiu pagrindu pėdoms įdegti.Sumaišykite jį su neutraliu kremu ir akimirksniu gausite bronzinį blizgesį.

Šešta, galite naudoti akių pieštuką ir skaidrų laką , kad ant nagų sukurtumėte įdomius nagų dailės raštus.Jūsų nagai pavirs tikrais meno kūriniais!

Septinta, įprastas lūpų balzamas yra puikus pleistrų ar medicininių klijų pakaitalas nedideliems įpjovimams ir nudegimams.Jis apsaugos žaizdą nuo infekcijos ir pagreitins gijimą.

Apibendrinant galima teigti, kad kosmetikos galimybės yra išties unikalios ir daugiafunkcinės! Eksperimentuokite ir atraskite jas patys.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře